FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Ciekawe fryzurki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 2:04 pm    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Madziuś napisał:
Znacie jakieś fajne, małokłopotliwe fryzurki w jakie się można czesać do szkoły? Rano nie mam czasu by godzinę ukladać włosy..


najlepiej na łyso Laughing
Powrót do góry
Madziula
Gość






PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomożcie mi, jak mogę sciąc włosy by zmienic troche swoj wyglad?
Powrót do góry
martusia
Gość






PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:17 pm    Temat postu: Fryzurka Odpowiedz z cytatem

fryzury niekture są bardzo ndziwne
Powrót do góry
martusia
Gość






PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:18 pm    Temat postu: fryzy Odpowiedz z cytatem

zalezy w jakiej ci bedzie dobrze fryzujrze
Powrót do góry
wercia
Gość






PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 1:11 am    Temat postu: Re: fryzura Odpowiedz z cytatem

paulina napisał:
Widze ze macie podobn problem z włosami tak jak ja...Chciałam sobie najpierw sciasc ale mam mi nie pozwoliła bo powiedziała ze mam łdne i nie...........czy moze wy mi pomozecie mam dlugie długie włosy i nie wiem co z nimi zrobic ..pomozcie... nr gg. 6433605 Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zaawsze możesz sobie związywać w koński ogon. Ja tak robię od kilku miesięcy. Próbuje zapuścić włosy ale majtają mi się na wszystkie strony i jedyn e wyjście to chodzić w związanych...
Powrót do góry
wercia



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: ŁÓdź

PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 5:02 pm    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Madziuś napisał:
Znacie jakieś fajne, małokłopotliwe fryzurki w jakie się można czesać do szkoły? Rano nie mam czasu by godzinę ukladać włosy..

Zalezy od dlugosci Twoich wlosow i od tego jak Ci sie ukladaja. Jesli masz problem z ulozeniem wlosow to uzyj zelu jesli chcesz miec odstajace, a jesli chcesz miec bardziej ulizane to spinaj spinkami (np. na skroniach, za uszami), a przy dluszych wiaz kucyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam włosy póldlugie pocieniowane i zawsze do szkoły robię kucyk, ale on mi się juz znudzil. Sad Sad Znacie może jakies fajne proste fryzurki ??Jak tak to pomóżcie
Powrót do góry
Karolinka
Gość






PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 6:19 pm    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi wkleić zdjęcia jakichś ladnych grzywek Bede wdzieczna Smile Question
Powrót do góry
daga1991
Gość






PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 9:21 pm    Temat postu: doradcie mi jak sie mam obciac Odpowiedz z cytatem

hejka doradzicie mi jak sie mam obciac[img][/img][img][/img][img][/img][img] Cool Cool [/img][/url][/list][/quote]
Powrót do góry
KKKK
Gość






PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko...chcialam zaszalec i machnelam sobie farbke brazowa Very Happy ....naturalnie jestem szatynka....jak wrocic do naturalnego koloru?? ...bo mam odrosty, a nie chce nieszczyc wlosow kolejnymi farbowaniami Crying or Very sad ...czy w oglole jest to do zrobienia Shocked ....

Jesli ktos sie orientuje to ile by taki zabieg kosztowal?

Baaardzo prosze o pomoc Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 9:22 pm    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Laughing Fane widziałam! Laughing
Powrót do góry
wercia



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: ŁÓdź

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 1:59 am    Temat postu: Re: fryzura Odpowiedz z cytatem

paulina napisał:
Widze ze macie podobn problem z włosami tak jak ja...Chciałam sobie najpierw sciasc ale mam mi nie pozwoliła bo powiedziała ze mam łdne i nie...........czy moze wy mi pomozecie mam dlugie długie włosy i nie wiem co z nimi zrobic ..pomozcie... nr gg. 6433605 Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

PS możesz też przytrzymywać długie włosy opaską/ Njalepiej sobie kupić opaskę elastyczną - może też służyć jakop gumka do włosów. Polecam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: ŁÓdź

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ja mam włosy póldlugie pocieniowane i zawsze do szkoły robię kucyk, ale on mi się juz znudzil. Sad Sad Znacie może jakies fajne proste fryzurki ??Jak tak to pomóżcie

Ja też mam włosy półdługie pocieniowane i też mi się kucyk znudził. Noszę teraz włosy w opasce. Używam uniwersalnej opaski elastycznej - służy mi też jako gumka do włosów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natali:)
Gość






PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 5:53 pm    Temat postu: POMOCY..!! Odpowiedz z cytatem

heloo!!
Mam prozbe niemam co zrobic ze swoimi włosami kolor moich włosów to blond zazwyczaj to nosze kitka iopaske niechce ciogle w tym samym i chciała bym mie coś innego kto by mugł mipomuc?? kto mi pomorze odwdzicze się napewno czekam muj numer gg to 9337117!! :D :wink:
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obetnij się na łyso
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group