FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Włosy do ramion

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figusia
Gość






PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 5:20 pm    Temat postu: Włosy do ramion Odpowiedz z cytatem

Joł Wink Krotko siebie opisze Smile Mam 12 lat, jestem energiczna nastolatka, ktora ma raczej szybki tryb zycia. Trenuje tenisa 3 razy w tygodniu. Pisze, bo mam zniszczone, cienkie i suche wlosy, przez codzienne ich prostowanie przed wyjsciem do szkoly. Mam grzywke, ktora siega mi troche za brwi, jednak spinam ją zawsze spinka "lapka" do gory. Moje wlosy sa brazowe, taki klasyczny braz. Ksztalt mojej twarzy jest owalny. Mam oczy w ksztalcie migdalow-nie duze. Czolo ma dl 5 cm. Wlosy chcialabym obiac nie duzo, bo 2-4 cm. W tej chwili mam dokladnie do ramion. Co polecacie?Sad Moje gg: 4637812
Powrót do góry
wercia



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: ŁÓdź

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam włosy fo ramion i też prowadzę aktywny tryb życia. Najczęściej noszę jew kucyku albo opasce. Jeśli masz włosy zniszczone to polecamCi opaskę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niki
Gość






PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 5:48 pm    Temat postu: :):):)!!! Odpowiedz z cytatem

ja też mam włosy do ramion ale blond tez polecam opaske..SmileRazz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group