FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Doradzcie...juz nie moge patrzec w lustro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 11:36 pm    Temat postu: Doradzcie...juz nie moge patrzec w lustro Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem po ciąży mocno schudłam a moja twarz stała się bardzo "koścista" mocno odznaczają się kości policzkowe. Wcześniej gdy była okrąglejsza aktualna fryzura do niej bardzo pasowała teraz niestety NIE (oto moje zdjęcie)
http://foto.onet.pl/dzefo,sl9o88w48cwk,u.html
wyglądam tragicznie jakbym się nie uczesała.
Kolory przetestowałam i najlepiej jest mi w brązach ale nie wiem co zrobić z tą fryzurą.
Włosy są nie grube i nie chude w sam raz i niestety ani nie proste i ani nie kręcone takie tam falowane.
Proszę doradzcie coś.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możes powinnaś się obciąć na pazia (z grzywką, włosy zachodzące na policzki), tak żeby fryzura harmonizowała z twarzą.
Powrót do góry
Hero
Gość






PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mnie naszlo, zeby zapytac, jakie fryzury meskie najbardziej Wam sie podobaja, drogie panie? Modne sa chyba krotkie wlosy, bo co drugi facet albo sciety jest na jeza.

Ja sam mam wlosy krecone (nie sa to jednak loczki ) i jakos dziwnie sie czuje z taka fryzura dosc krotka, wiec posiadam wlosy sredniej dlugosci. Trudno jest mi jednak cos takiego ułozyc wiec uzywam co rano zelu. Dziwnie mi z tym, ale jakos nie moge na siebie patrzec jak tego specyfiku nie uzyje. Nie udaje mi sie to jednak zbyt sprawnie, a czas spedzany przed lustrem wydłuza sie, chociaz efekty sa raczej mizerne. Możecie mi jakoś poradzic? A moze powinienem jednak pogodzic sie z tym ze tylko krotka nie bedzie wymagała tyle czasu i uwagi?
Powrót do góry
extimurderess
Gość






PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:22 pm    Temat postu: Re: Doradzcie...juz nie moge patrzec w lustro Odpowiedz z cytatem

hmm.. mi sie wydaje, ze nie wygląda źle .... ale chyba na pazia będzie ładniej ^^ Krótkie włosy będą Ci pasować Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group