FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Wlosy zniszczone i codziennie musze je prostowac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdaa16
Gość






PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 6:58 pm    Temat postu: Wlosy zniszczone i codziennie musze je prostowac Odpowiedz z cytatem

Moje włosy sa lekko kręcone... prawie codziennie musze je prostowac... przez to mam juz takie zniszczone włosy ze szok!;( ale dalej chce miec proste włosy.. troche ograniczyłam to prostowanie ale to juz nic nie pomaga.. włosy mam suche i zniszczone no i dalej troche kręcone... ehh a tak przepadam za prostymi wlosami;( .. A i jesli mozecie to napiszcie co mam zrobic zeby wlosy byly bardziej puszyste? bo moje niestety są "klapniete".. z gory dzięki za odpowiedzi:)
Powrót do góry
angie
Gość






PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc mam ten sam problem..... lekko kręcone, niesforne włosy. dawniej prostownicy uzywałam codziennie, wtedy włosy wygladały ładniej, były miękkie i gładkie. jednak zrezygnowalam z prostowania (prostuje na specjalne okazje) bo zauważyłąm ze włosy są poprostu "spalone" suche i jeszcze bardziej niz kiedys nie chca sie ukladac. kupilam cała serie Dove włosy suche lub zniszczone (szmpon, odżywka i co wazne maska regenerująca_naprawde działa) i juz widze efekty, włosy sa miekkie (zupełnie jak po prostowaniu Smile nauczyłam sie ukladac wlosy bez pomocy prostownicy, tylko ze ja mam jeszcze jeden problem- mam mnustwo włosów, są grube i jak susze je suszrką to..... szkoda mówić, i tu znalazłam rozwiązanie- wielka okrągla szczotka Smile a tobie radzę suszyc włosy suszarką głowe trzymając w dół, i uzywac pianki. Smile ok.alez sie rozgadałam .papapap powodzenia Smile
Powrót do góry
ania
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 6:26 pm    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

niestety włosy zniszczone lub spalone prostownicą nie bedą w stanie zregenerować się do konca,ogranicz prostowanie bo pozostanie Ci tylko to co mi,mianowicie obcięcie czuprynki Sad
Powrót do góry
jock
Gość






PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radze ci dobrze, zamiast prostowac, karbuj je, to daje o wiele ciekawszy i atrakcyjniejszy efekt, a wlosy tez sa proste.uzywaj duzo odzywek wzmacniajacych.
Powrót do góry
darr



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:34 pm    Temat postu: Re: wlosy zniszczone i codziennie musze je prostowac Odpowiedz z cytatem

Magdaa16 napisał:
Moje włosy sa lekko kręcone... prawie codziennie musze je prostowac... przez to mam juz takie zniszczone włosy ze szok!;( ale dalej chce miec proste włosy.. troche ograniczyłam to prostowanie ale to juz nic nie pomaga.. włosy mam suche i zniszczone no i dalej troche kręcone... ehh a tak przepadam za prostymi wlosami;( .. A i jesli mozecie to napiszcie co mam zrobic zeby wlosy byly bardziej puszyste? bo moje niestety są "klapniete".. z gory dzięki za odpowiedzi:)


Magdo, spróbuj je prostować sprawdzonymi produktami a nie tylko prostownicą. Ponadto dobre preparaty do prostowania posiadają substancje wzmacniające oraz proteiny, dzięki czemu nie ma "zubożeń" w Twoich włosach. Ze swojej strony mogę polecić Erekt Fudge. Można go dostać tylko w renomowanych salonach frzyjerskich lub online na www.fudge-sklep.pl
_________________
Profesjonalne Kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość







PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 5:54 pm    Temat postu: Re: Wlosy zniszczone i codziennie musze je prostowac Odpowiedz z cytatem

Magdaa16 napisał:
Moje włosy sa lekko kręcone... prawie codziennie musze je prostowac... przez to mam juz takie zniszczone włosy ze szok!;( ale dalej chce miec proste włosy.. troche ograniczyłam to prostowanie ale to juz nic nie pomaga.. włosy mam suche i zniszczone no i dalej troche kręcone... ehh a tak przepadam za prostymi wlosami;( .. A i jesli mozecie to napiszcie co mam zrobic zeby wlosy byly bardziej puszyste? bo moje niestety są "klapniete".. z gory dzięki za odpowiedzi:)
Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
mala
Gość






PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem tylko ze ja prostuje wlosy nawet 3 razy dziennie i co miesiac chodze do fryzjera bo zadne szampony i odzywki nie pomagaja Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group