FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katee
Gość






PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:34 pm    Temat postu: POMOCY Odpowiedz z cytatem

Moje włosy po umyciu są faliste Confused chciała bym żeby były proste może wyrównanie końcówek pomoże ? (Mam włosy wycieniowane)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:42 pm    Temat postu: Re: POMOCY Odpowiedz z cytatem

Katee napisał:
Moje włosy po umyciu są faliste (kiedy same wyschną) Confused chciała bym żeby były proste może wyrównanie końcówek pomoże ? (Mam włosy wycieniowane)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:16 pm    Temat postu: Re: POMOCY Odpowiedz z cytatem

Katee napisał:
Moje włosy po umyciu są faliste Confused chciała bym żeby były proste może wyrównanie końcówek pomoże ? (Mam włosy wycieniowane)


wiesz.. mam ten sam problem.. a ja mam krótkie włosy i wygląda to paskudnie! Nie da sie ich za bardzo wyprostować, a wyrównanie końcówek, niestety, nic nie da.
Powrót do góry
extimurderess
Gość






PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:19 pm    Temat postu: Re: POMOCY Odpowiedz z cytatem

Katee napisał:
Moje włosy po umyciu są faliste Confused chciała bym żeby były proste może wyrównanie końcówek pomoże ? (Mam włosy wycieniowane)


wiesz.. mam ten sam problem.. a ja mam krótkie włosy i wygląda to paskudnie! Nie da sie ich za bardzo wyprostować, a wyrównanie końcówek, niestety, nic nie da.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group