FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Rozjaśnianie włosów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mały down
Gość






PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 11:37 pm    Temat postu: Rozjaśnianie włosów Odpowiedz z cytatem

mam farbowane, ciemne włosy, takie hmm... zrobiłam garnier 100% coloro i mam baaardzo ciemny brąz.. a teraz chciałabym mieć jasny brąz... coś jak jessca alba... ale nie wiem czy mi wyjdzie?? co zrobić?? nie chce miec jakiś rudych tylko taki ładny jasny brąz Sad macie jakąś farbe?? nie chce sobie za bardzo włosów niszczyć i wolałabym żeby to załatwić jakaś jedną farbą bez rozjaśniaczy:DVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnij :( :( :(
Powrót do góry
Black_Blond_Neela
Gość






PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 9:15 am    Temat postu: Na to raczej nie licz Odpowiedz z cytatem

Jestem w podobnej sytuacji, tzn. mój naturalny kolor włosów to ciemny blon, farbowałam je na czekoladowy brąz, ciemny brąz i w końcu czarny. Teraz chcę powrócić do swojego koloru włosów i bez dekoloryzatora, albo rozjaśniacza się nie obejdzie, bo już dwa razy chciałam rozjaśnić włosy zwykłym Garnier Nutrisse bez dodatku rozjaśniacza do farby (kolor blond, a potem jasny naturalny blond) to nie dało żadnego efektu, farbę po prostu zmyłam z włosów, potem użyłam farby Loreal Prefference "do ciemnych włosów" rozjaśniająca i to też gów***no za przeproszeniem Pańskim dało. Teraz idę kupić jakiś dobry rozjaśniacz i szampon pielęgnujący włosy blond i jade z tym koksem...życzę powodzenia i Tobie i sobie:)))
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze mowisz ze ta loreal preference to gow**?? bo czytalam na innym forum i dziewczyna sie wypowiadala ze bardzo spoko...bo ja tez mam podobny problem z natury mam wlosy koloru ciemny braz i o roku farbuje je na czarno teraz chcialabym miec ciemny blond ale bez rozjasniacza jak to zrobic??:/
Powrót do góry
kacha
Gość






PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyom z ciemnymi wlosami polecam preference jak najbardziej!!! sama wyprobowalam. farba jest przeznaczona specjalnie dla ciemnych wlosow!ale oczywiscie nic nie da (i tak tez jest napisane na opakowaniu) jesli masz co dopiero farbowane wlosy i to bardzo ciemnym odcieniem a wiec ciemny braz lub czarny itp..kolor jaki uzywalam z tej palety to bardzo jasny popielaty kasztan. wychodzi na prawde naturalny ciemny blond ale najpierw trzeba poczekac az poprzednia farba sie zmyje z wlosow lub poczekac az odrosna naturalne wlosy. ja mam braz naturalny i kolor na moich wlosach wyszedl super, bardzo polecam. intensywne rozjasniecze bardzo niszcza wlosy a poza tym po nich blond wychodzi zolty lub rudy. polecm preference L`OREALA!!!![/i]
Powrót do góry
Ania
Gość






PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam myszowaty brąz na których mam zrobione blond pasemka i zastanawiam sie co by z tego wyszlo, czy moze wiesz cos na ten temat? z pasemkami tez trzeba poczekac az odrosna by zastosowac tę farbę? Z góry dziekuje za odpowiedź
Powrót do góry
Anica
Gość






PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania napisał:
ja mam myszowaty brąz na których mam zrobione blond pasemka i zastanawiam sie co by z tego wyszlo, jakbym zastosowała tę farbę, którą polecasz. Czy moze wiesz cos na ten temat? z pasemkami tez trzeba poczekac az odrosna by zastosowac tę farbę? Z góry dziekuje za odpowiedź
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj,zafarbowalam sobie wlosy z ciemnych na popielaty blond ale niestety wyszedl rudo żółty czy jezeli teraz zastosuje odcień blond to bedzie jakaś szansa na blondynke?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group