FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Co mogę zrobic by włosy szybko urosły?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ema
Gość






PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 7:29 pm    Temat postu: Co mogę zrobic by włosy szybko urosły? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam pewnien problem... mam krótkie włosy i od pewnego czasu zapuszczam je by mieć piękne długie. Lecz mam dośc czekania. Biorę wiele witamin i żyje bez stresu itp, czyli rzecz biorąc stwarzam dobre warunki by włosy "szybko" rosły. Jednak nie widać efektu. Zdecydowałam się na przedłużenie włosów ale słyszałam że niszczą włosy itp. więc zrezygnowałam. Czy jest jakaś inna metoda by włosy szybko rosły oprócz czekania? Albo czy jest taka metoda przedłużania która jest bezpieczna dla włosów, efektowna itp? Nie chce doczepiać sobie pasemek lub ich kleić itp. PROSZĘ POMÓŻCIE!!!!! Sad
CHCE NAPRAWDĘ PIĘKNIE I SEKSOWNIE WYGLĄDAĆ! Sad
Piszcie na mój nr gg. 7852287 Sad( : Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group