FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brunetki rządzą !!!!!!!
a blondyny są wszytskie takie same<lol2>
każdy dobrze wie jakie mamy o blondych zdanie xDD
jakie są , no są wyjątki tez ale bardzo małe Wink)
Powrót do góry
#Justyna95#
Gość






PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:57 pm    Temat postu: Co jest z wami?! Odpowiedz z cytatem

Wiecie co... Moim zdaniem to naprawde i brunetki i blondynki sa glupie. ALe tylko te,które sie sprzeczaja o to kto jest ladniejszy i madrzejszy. Ja jestem naturalna blondynka i jakos nikt mi nie powiedzial ze jestem glupia czy cos. NO dobra jedna wredna brunetka mi cos powiedziala i to niby mialo byc na zarty. Ale przeciez nie wszystkie brunetki takie sa. Ludzie przeciez brunetek czy blondynek na swiecie sa ogromne sumy!!
naprawde trzeba byc glupim zeby rozmawiac o tym jakby wszystkie kobiety byly takie same!! Confused javascript:emoticon('Confused')
Confused
Powrót do góry
blondi1987
Gość






PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 12:31 pm    Temat postu: blondynki kontra brunetki Odpowiedz z cytatem

Co wypisujecie naprawde wam gorzej jestem naturalną blondynką ,rok temu zdałam mature w przeciwieństwie do niektórych moich koleżanek brunetek i szatynek a teraz studiuje na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Wasze wypowiedzi na temat blondynek są żenujące i właśnie kiedy brunetki obrazają blondynki widać kto tu jest mądrzejszy bo człowiek inteligentny tak nie myśli a nawet taki który choćby skończył podstawówkę i uważał na biologii wie że kolor włosów nie ma znaczenia ani wpływu na poziom inteligencji . Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 5:03 pm    Temat postu: Re: blondynki kontra brunetki Odpowiedz z cytatem

Odezwała Sie mądra!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Napisałas że te co sie kłucą są mądre najpierw popatrz na siebie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 1:32 pm    Temat postu: Re: blondynki kontra brunetki Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Odezwała Sie mądra!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Napisałas że te co sie kłucą są mądre najpierw popatrz na siebie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


haha, zalosne. Typowa bruneta chodząca z napisem na czole 'jestem swietna itp.' Idea
Powrót do góry
Maciek
Gość






PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 9:33 pm    Temat postu: .................. Odpowiedz z cytatem

Brunetki...blee... Każdy facet wie ze blondynki sa atrakcyjniejsze... choc ja sam nie lubie farbowanych blondi tylko naturalne. Co do ich inteligencji... To zadna blondynka z ktora bylem nie wykazywala glupoty czy cos Cool
Powrót do góry
Gość2
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:14 pm    Temat postu: ;):) Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta o co te spory licytując się jaki kolor włosów jest ładniejszy która mądrzejsza moim zdaniem udowadniamy , że zarówno blondynki jaki i brunetki nie wykazują się w tym Momocie zbyt wielką inteligencja a przecież każda z kobiet jest inteligentna to my kobiety decydujemy o tym ilu „facetów” zwróci na nas uwagę nie przez kolor włosów a przez to jak uwodzimy i jak wykorzystujemy swój sexapil jaki mamy charakter i to jak jesteśmy zadbane są różne gusta niektórym podobają się rude niektórym brunetki a niektórym blondynki każda z nas jest niepowtarzalna i piękna i ja jestem (ciemna brunetką ) i nie boje Się tego pozdrawiam wszystkich Very Happy
Powrót do góry
dora



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie kolor włosów nie ma wpływu na inteligencje, ale chyba lubimy sobie systematyzować i generalizować świat stąd nasze stereotypy o blondynkach, brunetkach i rudych.
Moim zdaniem nie ma się co buntować tylko należy to wykorzystać w życiu na potrzeby własne - zmieniając kolor włosów, możesz kreować swój wizerunek i poniekąd wpływać na to jak postrzegają cię inni.
Osobiście co chwile zmieniam fryzury i kolor, co dowodzi, że jestem otwarta i nie boję się zmian.
Na rynku wydawniczym jest trochę pisemek typu - Hair&Body, więc inspiracji nie powinno zabraknąćSmile
_________________
your hair & body
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinka
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Spotkałam w życiu wiele blondynek i brunetek i tak szczerze nie wydaje mi się by kolor włosów wpływał na ich inteligencje. Są wśród nich inteligentne dziewczyny, ale są też puste i głupie.
.
Sama jestem ciemną blondynką i mój chłopak często się śmieje: "nie dość że blondynka, to jeszcze ciemna!" i oboje mamy z tego ubaw.

Przez dwa lata robiłam sobie pasemka w kolorze blond (no cóż taka moda Wink ) tak, że wyglądałam jak naturalna blondynka, niektórzy znajomi byli w szoku gdy pofarbowałam włosy na mój naturalny kolor.. miałam też włosy rude, czerwone, brązowe.. ale okazuje się że żaden z tych kolorów nie zwiększał ani nie zmniejszał zainteresowania mną ze strony mężczyzn..

Mój miś ponoć "woli" brunetki, ale tak się składa żę umawiał się i z blondynkami i z brunetkami, a kiedy mnie poznał miałam czerwone włosy! Sam więc sobie zaprzeczył, bo kolor włosów nie miał wpływu na dobór partnera.

Teraz ponownie mam naturalny kolor, bo tak na poważnie to zdrowe włosy wyglądają najlepiej, a to czy podobamy się mężczyzną zależy tylko i wyłącznie od tego co mamy w głowie, a nie na niej..

Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych włosków Very Happy
Powrót do góry
dora



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 9

PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje najświeższe informacje o tegorocznych trendach mówią ze w tym sezonie wygrywaja BRUNETKI Smile (przynajmniej wg Hair&Body)
paleta jest do wyboru spora jeśli chodzi o odcienie Smile
_________________
your hair & body
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miky
Gość






PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny... o co te spory. Wszystkie jestescie piekne. Ja kocham blondynki...brunetki mi siezle kojarza, ciemne wlosy sa jak takie nieczyste a te jasne...um... Ale oczywiscie zalezy ktore brunetki. niektore odcienie mi sie podobaja bardziej niz niektore odcienie bloondu. Przpraszam was ale jak dla mnie to blondynki sa madre i piekne!! Cool Laughing Laughing Laughing Razz Very Happy
Powrót do góry
#Justyna95#
Gość






PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 6:31 pm    Temat postu: Glupie czy co? Odpowiedz z cytatem

Ej no ale co wam odbija? Zachowujecie sie jak jakies dzieciaki z przedszkola. Mowic ze każda blondynka jest pusta i glupia to jak mowic ze ma sie w domu zronia co ma trzy nogi. Czyli ze co? Jak przemaluje sie na brunetke to bede juz madra i w ogole ? Heh... nie no normalnie sie zachowuja niektórzy ludzie jak te stereotypowe blondynki. Najlepiej to sobie przefarbujcie polowe wlosow na cimny kolor a te druga na blond to bedziecie i madre i piekne co ? Hehe ... nie no ja nie wyrobie. Zabawne forum naprawde! Mr. Green
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nie rozumiem was dziewczęta Razz Ja osobiście wolę blondynki ale nie sądze ze są głupsze czy mądrzejsze od innych. Tak jak juz ktos tu napisał liczy to co sie ma w głowie a nie na niej:)
Powrót do góry
brunetka
Gość






PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 8:32 pm    Temat postu: Blondynki ładniejsze? Odpowiedz z cytatem

Kedyś przyjęło się wśród małointeligentnych facetów, że blondynki są ładniejsze i bardziej sexy...to nie prawda przecież blondynki mogą być tak samo brzydkie jak rude lub brunetki....Naturalne blondynki są tak same mądre jak dziewczyny o innych kolorach włosów...., ale inaczej jest z farbowanymi blond po to by podobać się chłopakom (i to tym głupim) , którzy się popisują, jarają, ćpają itp.
MAM RACJE KTO TEŻ MYŚLI TAK JAK JA NIECH NAPISZE...

PS.
Niektóre farbowane (na blond) dziewczyny nie są takie głupie tylko im pasuje ten kolor....Smile
Powrót do góry
Ropuch
Gość






PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najgłupsza blondynka świata to była Maria Curie-Skłodowska, która jako jedyna kobieta dostała dwie nagrody Nobla. Czy jakiś mężczyzna dostał aż dwie nagrody Nobla?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group