FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
okropny kolor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina
Gość






PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 12:44 pm    Temat postu: okropny kolor Odpowiedz z cytatem

Jestem naturalną blondynką chciałam zaszaleć i pofarbować włos na ciemniejszy blond problem polega na tym że kolory wyszedł DUŻO ciemniejszy czy ktoś może mi poradzić jak pozbyć sie koloru wczoraj farbowanych włosów (jak najszybciej) Kto mnie uratuje bo nie moge na siebie patrzeć Wyglądam jak z rodziny adamsów prosze o ratunek
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:36 pm    Temat postu: Re: okropny kolor Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Jestem naturalną blondynką chciałam zaszaleć i pofarbować włos na ciemniejszy blond problem polega na tym że kolory wyszedł DUŻO ciemniejszy czy ktoś może mi poradzić jak pozbyć sie koloru wczoraj farbowanych włosów (jak najszybciej) Kto mnie uratuje bo nie moge na siebie patrzeć Wyglądam jak z rodziny adamsów prosze o ratunek


tak sie zwykle zdarza jak trzyma sie farbe zbyt dlugo, tu chyba potrzbna bedzie wyzyta u fryzjera
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group