FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
podkręcenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
new user
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:56 pm    Temat postu: podkręcenie Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich,

odrazu zaznacze,ze jestem facetem i mam takie zapytanie, bo aktualnie mam włosy na długość tak ponad pół metra, podobno bardzo niezłe, ale są idealnie proste, znaczy myje je wieczorem i kłade się spać odrazu, w nocy często się wiercę itd, a mimo to rano wstaje z idealnie prostymi (nawet bez czesania), wiem ze wiele z Was na takich pewnie zależy ale mam pytanie w 2ga stronę, chciałbym je troszkę przykręcić, odrazu zaznaczę, że myje je naturalnie i niezależam używać zadnych pianek itd (jak mi dziewczyna polecała). Chcem je przykręcic trochę i ściąć do takiej długości (trochę dłuższej z tyłu) jak ma vokalista Foo Fighters ( link do http://www.youtube.com/watch?v=DKhnmUdmz74 ).

czy dałoby rade zrobić to jakos naturalnie? tak bez codziennego używanai jakis właśnie dodatków do stylizacji (wystarczy mi że je myje i czeszę i to dosłownie wszystko)

pozdrawiam miłe panie i czekam na propozycję
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group