FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Antykoncepcja skuteczna dla włosów?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izusiekkk




Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:13 pm    Temat postu: Antykoncepcja skuteczna dla włosów? Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem z włosami... Ostatbnio byłam u fryzjera i po kilku latach noszenia długich włosów( prawie do pleców) przeżyłam prawdziwy koszmar. Wychodząc z salonu fryzjerskiego zapłakana schowałam się za kapturem i całą noc ryczałam. Otóż włosy mam na kilka centymetrów długości, te najkrótsze to 2cm... Wyżej jest nieco lepiej, ale ogólnie fryzura to coś okropnego. Z racji tego, że włosy mam z natury rzadkie i cienkie, a do tego osłabione i wolno mi rosną, mimo, że w całej mojej rodzinie jest dokładnie na odwrót, postanowiłam sobie przedłużyć. Z tego też nie jestem zadowolona, bo żeby to JAKOŚ wyglądało to muszę je wiązać... Do tego strasznie uwiera, ciągnie, nie mogę spać, bo microringi mnie gniotą... A te doczepione też wypadają niemalże garściami... Za kilka miesięcy pewnie je ściagnę. Wydałam na to sporo kasy, więc trochę je jeszcze ponoszę.

Czytałam kiedyś na forum, że tabletki antykoncepcyjne mają hormony, niektóre więcej, niektóre mniej, ale po zastosowaniu znika trądzik, cera i skóra jest bardziej świetlista i zdrowsza tak samo jak ze wzrostem piersi i kształtowaniem się sylwetki stosując te leki. Mam pytanie, czy pomaga to też na włosy? Na szybsze ich rośnięcie, grubość i stan? Jeśli tak to czy możecie jakieś konkrety polecić? I opisać działanie... Cenę. ZNacie może jakieś leki na ZNACZNĄ poprawę stanu włosów? Chciałabym mieć takie długie, jak kiedyś miałam... Nawet, jeżeli były słabe, wyglądałam o wiele lepiej. A długie włosy dodają kobiecości...

I jeszcze jedno - czy znacie jakieś tabletki antykoncepcyjne bez recepty lekarza ?

Z góry dzięki za pomoc : )
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno są lepsze metody na poprawę kondycji Twoich włosów niż tabletki antykoncepcyjne, które źle dobrane moga przyczynic się do wypadania włosów. Tabletki takie są co oczywiste tylko na receptę. Nie są to przecież zwykłe drażetki tylko hormony które wpływają znacząco na nasz organizm Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 9:55 am    Temat postu: do izusiekkk Odpowiedz z cytatem

co za głupoty opowiadasz,przeczytaj najpierw a potem sie pytaj.zreszta twoje postepowanie tylko swiadczy o twojej inteligencji.powodzenia.
Powrót do góry
dora



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matko! proszę żadnych tabletek antykoncepcyjnych na włosy nie używaj, to hormony, a nie witaminy.
Nie martw się, ja miałam piękne półdługie włosy i pojechałam do Wawy do jakiegoś stylisty i wyszłam z ...garnkiem na głowie jak zaczarowany ołówek ;/ ale wiem, że włos nie ząb odrośnie. W dodatku będą lśniące, mocne i zdrowe, jakich nie pamiętasz:)Obiecuje:)
_________________
your hair & body
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia
Gość






PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 10:34 am    Temat postu: wypadajace wlosy i brzydka cera Odpowiedz z cytatem

wlasnie mam taki problem chodze do dermatologa z wlosami poniewaz mam tzn "ciemieniuche" i wypadaja mi wlosy biore na to leki ale jst dodatkowy problem ze mam przetluszczajaca sie skore twarzy (glowy tez) i mam cala twarz w tradziku chcialabym brac tabl anty. bo kiedys bralam microgynom 21 i wiem ze cera mi sie polepszyla tylko boje sie co bedzie z moimi wlosami aha dodam jeszcze ze slyszlam ze niby do 100 wlosow moze wypadac dziennie i pewnego dnia wkladalam do koperty wlosy co mi wypadly i bylo ich przeszlo 80 wiec w normie a ciagle wydaje mi sie ze tak duzo co o tym myslicie?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group