FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
pomocy!!! chce zrobic trwala!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olisia
Gość






PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 9:38 pm    Temat postu: pomocy!!! chce zrobic trwala! Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie. mam rozjasniane wlosy czy moge na nich zrobic trwala??? prosze o szybkie odpowiedzi. moze byc na maila olivia360@wp.pl z gory dzieki:) Very Happy Very Happy Question Question Question
Powrót do góry
Angela:)
Gość






PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 11:38 am    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem

Smile cześć....ja miałam włosy rozjaśniane....póżniej zafarbowałam na czarno....i pare dni póżniej zrobiłam sobie trwałą.....pokazałam fryzjerce zdjęcie z gazetki ........nio i efekt mi się spodobał......miały się puszyć ale nic takiego nie zaobserwowałam....trzeba tylkopianke używać Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group