FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
włost tłuste i zniszczone

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Gość






PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 9:33 pm    Temat postu: włost tłuste i zniszczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.. mam problem poniewaz moje wlosy sie strasznie przetłuszczaja...sa w dodatku zniszczone i po umyciu sterczą w wszystkich kierunkach. z tylu sie kręcą ale nie chce uzywac prostownicy poniewaz sa juz wystarczajaco zniszczone... chcialabym miec krotsza fryzurke z grzywką ale obawiam sie ze sa za cienkie.. doradżcie mi bo sama juz nie wiem co robic... Sad Confused chcialam kupic sobie jakas "lepsza" prostownice moze po niej nie beda sie niszczyly wlosy?? Smile Crying or Very sad
Powrót do góry
Elizka
Gość






PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 12:42 pm    Temat postu: Stosuj odzywki i rozne blota do wlosow Odpowiedz z cytatem

Hej:)) Mysle ze moglabys na takie wlosy stosobac rozne odzywki, blota do wlsow itp:) a jezeli masz ich malo to poprostu krec je:) Albo moze idz do fryzjera on Ci doradzi:) Chociaz ysle ze moglabys pofarbowac wloski:) zawsze po farbowaniu staja sie zdrowsze, miekkie itp:)) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group