FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Pomocy!! Nie wiem co mam zrobić

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moni@
Gość






PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 5:07 pm    Temat postu: Pomocy!! Nie wiem co mam zrobić Odpowiedz z cytatem

Hej, mam problem. Mam włosy dłygości prawie do łokcia, lekko falowane i główny problem w tym ,że się puszą! Mam już dość długich włosów (kto miał dłudie włosy ten na pewno wie o co mi chodzi) i chciałam je obciąć, ale nie wiem na jaką długość, cieniowane czy prosto ścięte? niech ktoć mi coś doradzi, pliss
Powrót do góry
xxx
Gość






PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec tak jesli bardzo Ci sie pusza to zastosuj jakas dobra odzywke, ja bym polecała jedwab do włosów, jest drogi ale skuteczny Smile kupisz w salonie fryzjerskim albo na allegro xd Od sciecia to zalezy juz od Ciebie. Ja sama tez musze podcac. Jak lubisz swoje włosy tzn wolisz miec długie to zetnij tak do 2/3 cm a jak chcesz sie poswiecic to zetnij troche wiecej moze do równo do ramion?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group