FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
rozjasnione wlosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia 2008
Gość






PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 4:50 pm    Temat postu: rozjasnione wlosy Odpowiedz z cytatem

Kochani,

prosze Was o rade. Wczoraj moja fryzjerka rozjasnila mi wlosy na chamski blond. Mial byc jasny, ladny delikatny i nie zolty!!! niestety wyszlo okropnie i wygladam jak "lala" do tego uzyskalam dwa rozne kolory (u nasady glowy bardzo jasniutki i neinaturalnie zolty :/ a koncowki jeszcze bardziej nienaturalne i zolte..Sad no coz..stalo sie i niestety na moje zyczenie to wszystko..do tego uzyla rozjasniacza jakiegos pewnie strasznego wiec nie bardzo moge teraz cos z tym zrobic by bardziej nie zniaszczyc sobie wlosow. Moja prosba wiec dziewczyny do Was taka: co robic?kiedy najlepiej farbowac i ile powinnam odczekac przez kolejnym zabiegiem najlepiej?
czy ktoras z Was moglaby mi poradzic, bo moze zna juz takie przypadki, czy na przyklad polozenie ciemnego blondu na ten kolor co mam gwarantuje mi nieco znormalnienie mojego koloru? serdeczne dzieki z gory za odp pzdr Kasia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group