FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
IROKEZ!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paj3l
Gość






PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 12:48 pm    Temat postu: IROKEZ!!! Odpowiedz z cytatem

Witam... Moje pytanie i prośba skierowana do Was, nie należy do mądrzejszych, ani do ciekawszych... Pytam się ponieważ to chyba ostatnia deska ratunku sad.gif

mianowicie: chodzi mi o to, żebyście mi powiedzieli jak postawić irokeza żeby wyglądał mniej więcej (ale lepiej więcej) tak jak na tym obrazku

http://img420.imageshack.us/img420/9256/punk2fy.jpg

i czy da się samemu , czy koniecznie ktoś musi pomagać...

dzieki i pozdro!
Powrót do góry
Emka
Gość






PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ja stawiam sobie takie punki ale powiem szczerze że nie takie jak na rysunku. Tutaj potrzeba duża ilośc specjalnych preparatów. Ja osobiście używam specjalnej gumy do włosów, ponieważ długo trzyma sie na włosach w przeciwieństwie do żelów. Smile Żeby włosy stały troszkę więcej tej gumy daje przy nasady włosów.
Również stawianie sobie irokeza zależy od długości włosów. Przy dłużysz irokez nie wyjdzie. Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka firma jest tej gumy?? Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda + Cukier = NIEZAWODNOŚĆ

ew. polecam zmieszać wodę z cukrem i żel. Wtedy się nie kruszy.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Punk is death
Gość






PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 10:25 pm    Temat postu: proporcje Odpowiedz z cytatem

a w jakich mniejwięcej to ma być proporcjach bo jakoś nie zabardzo mi z tą wodą wychodzi Wink
Powrót do góry
poprawka
Gość






PostWysłany: Sob Cze 07, 2008 10:26 pm    Temat postu: poprawka Odpowiedz z cytatem

tzn. nie wychodzi Very Happy
Powrót do góry
Brudna Córka Sida
Gość






PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:40 am    Temat postu: !!! Odpowiedz z cytatem

Irokez na cukier, jajko, mydło albo piwo... na nic innego!! ja swojego szczote stawiam zazwyczaj na cukier tylko, że od tego mogą się robale zalęgnąć...
Powrót do góry
Brudna Córka Sida
Gość






PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:41 am    Temat postu: aaaaaaa Odpowiedz z cytatem

Emka napisał:
Przy dłużysz irokez nie wyjdzie. Razz


każdy wyjdze tylko trzeba odpowiednio zrobić... mój ma prawie 20 cm i stoi...
Powrót do góry
Kamil
Gość






PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moj ma 23 i teraz jest w zwisie
Powrót do góry
kubus
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze ten sposob jest najlepszy:
bierzesz cos welnianego najlepiej jakas stara welniana skarpetke sweter czy cos. trzesz nim dluuuuugo wlosy kolistymi ruchami zeby ci sie bardzo potapirowaly(natapirowaly) potem bierzesz taft czarny (lakier do wlosow) psiakasz duzo i gladzisz wlosy do gory, w tym czasie ktos powinien ci je dodatkowo pryskac i tak na calej glowie. ja tak robie mam 28 cm wlosy i stoi ;p
Powrót do góry
Side
Gość






PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda i cukier sie nie liczy! drobne owady przeszkadzaja ;> chyba ze tobie nie

woda + pasta do zębów obojetnie jaka! nie za duzo wody i nie za duzo pasty tak ledwo na palec ;> nakładaj az osiągniesz efekt Wink
ja mam 26cm i stoi jak maszt Cool
Powrót do góry
punk
Gość






PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ma 50 cm stawiam najpierw na gume a potem spryskuje lakierem nie ma sily ktora by go przewróciła!
Powrót do góry
babcia
Gość






PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie:D
nie ma potem problemów ze zmyciem tego;>
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam inny sposób Razz Znajoma tak robi ma irokeza 65 cm, kupuje po prostu klej do tapet, rozcieńcza go w większej ilości wody i smaruję, tylko jak chcesz go postawić przed wyjściem to klej schnie jakoś 30 minut.
Powrót do góry
ariel11pl
Gość






PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 11:16 pm    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

ja zawsze stawiałem na mydło. bierzesz kolstke mydełka pocierasz az będzie piana, im mniej wody dasz tym krócej będzie schnął nakładasz nakładasz nakładasz do oczekiwanego efektu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group