FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
wstajesz rano i ....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miu-miu
Gość






PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 8:52 am    Temat postu: wstajesz rano i .... Odpowiedz z cytatem

masz nieumyte włosy i zero czasu by ulożyc fryzurę!!! Szok, jakiś pomysł ratunek?????
Podajcie swoje koła ratunkowe, ja mam jedno - efekt out of bed Smile
Trzeba zakupic odpowiednią emulse i ...uratuje w takiej sytuacji:)

(przyklady w Hair&Body tez:)
Powrót do góry
dawid
Gość






PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że trzeba wcześniej wstawać tak jak ja i masz czes na wszystko Laughing
Powrót do góry
Janusz
Gość






PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:23 am    Temat postu: Porada na włosy Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z kolegą ale uważam że jak pada deszcz to niema problemu Laughing
Powrót do góry
art
Gość






PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 5:05 am    Temat postu: hm Odpowiedz z cytatem

zależy czy to włosy długie czy krótkie, bo jeśli długie to wystarczy dobra frotka i opaska czy spinka jeśli masz grzywkę. poprostu "plączesz"- zwijasz włosy w taki niby kok i zakladasz opaskę. Wiem coś o braku czasu bo nie lubię wcześnie wstawać i to wyjście awaryjne zawsze działa.To tylko kilka sekund - możesz poćwiczyć wcześniej. No ale jeśli Twoje włosy są krótkie to I don't idea...
Powrót do góry
art
Gość






PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba,że jesteś facetem Laughing ale wydaje mi się, że raczej nie chociaż to że faceci piszą tu komentarze mnie zdziwiło Shocked[/list][/code]
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 4:32 pm    Temat postu: Re: Porada na włosy Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
zgadzam się z kolegą ale uważam że jak pada deszcz to niema problemu Laughing


jak nie ma , jak jest :lol2: ! jeśli pada deszcz, to jestem stracona. Włosy mi się puszą i jest problem Laughing . Wyglądam jak półtora nieszczęścia .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group