FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Gęste włosy!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polka13
Gość






PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 10:28 pm    Temat postu: Gęste włosy!!! Odpowiedz z cytatem

Mam okropnie gęste włosy i nie wiem co zrobić by stały się ciensze. Strasznie mnie wkurzają tak chcialbym miec ciensze wlosy bo wtedy nie sa az tak uciazliwe. Jak znacie jakies sposoby to prosze bardzo o odpowiedz
Powrót do góry
basia95
Gość






PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, co czujesz. Ja mam wprawdzie 13 (dobra, dwóch miesięcy mi brakuje), ale moje włosy sięgają do pasa, są grube, ciężkie i mocne. Ale ja tam nie narzekam, w swoich włosach jestem dosłownie zakochana. Takie grube włosy przyciągają spojrzenie. Mnie (a także mojej starszej siostrze, która ma jeszcze dłuższe włosy ode mnie) znajomi prawie codziennie mówią, że mam piękne włosy. Można wpaść w samouwielbienie. Very Happy Ale nie napisałaś, dlaczego są dla Ciebie te włosy takie uciążliwe...?? Może przez to, że jest problem z czesaniem i dobieraniem fryzury? Owszem, tu się zgodzę. Ja nie mogę sobie zrobić wysoko kucyka, bo włosy mi momentalnie idą na dół. Dlatego też zazwyczaj chodzę w warkoczu albo skręcam włosy do połowy długości i podpinam dużą spinką. Jeśli chodzi o pielęgnację... Dla mnie to czysta przyjemność, bo widzę efekty. Very Happy No, wprawdzie jeśli myjąc włosy stoję pochylona nad wanną przez 10-15 minut, to plecy trochę bolą... Suszenie też trochę zajmuje... Ale za to z takimi włosami można pofantazjować. Może więc nie warto ich... Hmm... Przerzedzać? Smile
Powrót do góry
Martunia
Gość






PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 1:33 pm    Temat postu: też mam taki problem! Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz. Ja też mam bardzo gęste włosy i też nie wiem co robić.
Powrót do góry
endi
Gość






PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocieniuj je sobie staną się troche rzadsze i lepiaj beda sie ukladac
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey...ja tez mam 13 lat znaczy no będzie w kwietniu..i tez mam ten problem, mam włosy gęste i falujące sie..Osobiscie odradzam stosowanie prostownicy i bardzo was prosze byście tego nie robiły poniewaz włosy przez to bardzo ucierpią..bedą sie łamac i rozdwajac..No a chyba tego nie chcemy prawda..?? Moja starsza siora ma 19 lat w wieku naszym miała takie same włosy ale po kilku farbowaniach zrobiły sie rzadkie ..Moim zdaniem są teraz śliczne..Ma dokładnie zrobiony balejaz i końcuweczki troszeńke wycieniowane..noi cudo..Poprostu z wikiem nasze włosy stają sie rzatrze...Musimy cierpliwie czekac pare latek..hm..wiem ze to troche egoistyczne ale ja nie chce niszczyc moim chłoasów.. Wink Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
Moniulka
Gość






PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heya...Zdaje się wyglądać na to że mam bardzo podobny problem (wręcz identyczny). Moje włosy są dłudie, falowene i się strasznie puszą, szczególnie po myciu. Ja do moich włosów urzywam czasami >Brylantyny w wosku< polecam, oczywiście włosy się po nich trochę bardziej przetłuszczają niż zwykle, ale ja nie mam tego problemu. Jak macie jakiś ciekawe pomysły to piszcie, pozdrawiam
Powrót do góry
Basiula
Gość






PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 7:39 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Hejj.
Nazywam się Basia mam 14 lat (prawie 15 ale to bez znaczeniaxD )
Mam ten sam problem co tuu wiekszość osób. grube,puszyste włosy tzw. Szopa;\ . Nawet prostownica mi nic nie daje ponieważ wyjde na dwór i po pólgodziny mam juz szope . niszcza sie tylko wiec juz nie prostujee. moze wiecie co moge zrobic z nimi ? włosy do ramion szopa;| blee.
Pozdrawiam Wsa;* Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Exclamation Exclamation
[/b]
Powrót do góry
Basiula
Gość






PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 7:39 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Hejj.
Nazywam się Basia mam 14 lat (prawie 15 ale to bez znaczeniaxD )
Mam ten sam problem co tuu wiekszość osób. grube,puszyste włosy tzw. Szopa;\ . Nawet prostownica mi nic nie daje ponieważ wyjde na dwór i po pólgodziny mam juz szope . niszcza sie tylko wiec juz nie prostujee. moze wiecie co moge zrobic z nimi ? włosy do ramion szopa;| blee.
Pozdrawiam Wsa;* Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Exclamation Exclamation
[/b]
Powrót do góry
andzia
Gość






PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 5:54 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

ja tez mam gęste,kręcone i puszące sie włosy Sad jak mam mokre włosy to są ładne bo mam małe loczki Very Happy ale jak są coraz suchsze to sie coraz bardziej puszą i sie robi ''szopa'' Crying or Very sad Sad jezeli macie sposoby na takie włosy piszcie z góry dziękuje Very Happy
Powrót do góry
klaudia
Gość






PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 3:05 pm    Temat postu: włosy Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i dokłądnie ten samo problem dużo włosów i takie jedno wielkie siano i juz kompletnie nie wiem co robić, jedyne co mi zostaje to prostownica ale nie zabardzo chce mi sie je zawsze prostowac - ale cóż nie mam wyjscie.
Juz nawet w zeszłym roku obcięłam sie całkiem na krótko ale to był straszny pomysł teraz mam tak do ramion.
odpisujcie mi na e-maila klaudusia1202@op.pl
Powrót do góry
Natalia2
Gość






PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam gęste, ale kręcone.Smile Równiez mnie denerwuja..Ale nie jest mi z nimi źle.
No więc, do gęstych włosów najładniej pasuje długa fryzura, tak jak juz napisala dziewczyna wczesniej, nie obcinac na krótko! Wtedy bedziecie wygladac FATALNIE! Ja wam radzę zapusic, zeby były gdzies za ramionami i mocno scieniowac, a jak nie, to stosowac kremy nawilzacyjne, wtedy one sa bardziej śliskie i cienkie. Pozatym warto wyprobowac, jakis szampon, np. Pantin po sobie wiem, ze sa takie lekkie i slizgie.. czego nie lubie.. i dlatego uzywam Bambi WinkSmile
Powrót do góry
Iza ;((
Gość






PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki problem jak większość tu osóbSad!!! Włosy do łopatek, puszyste, faliste, grube=SIANO:?!!!!!!!!!! niedługo id do fryzjera i chyba sobie WYCIENIUJE (bez grzywki)Idea!!!!! JAK MYŚLICIE DOBRY POMYSŁ CZY MAM JAKOŚ INACZEJ ŚCIĄĆ ???????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Iza;((
Gość






PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błagam pomóżcie!!!!! Prośba powyżej!!!!
Powrót do góry
Agrawa
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieniować możesz... tylko wtedy by ci pasowały włosy rozpuszczone, bo ciężko by było je złapać w kiteczkę ;p Sama miałam z tym problem i szczerze nie radzę Rolling Eyes Dlatego najlepiej idź to takiego dobrego fryzjera. Lepiej wydać więcej kasy i zacieszać, niż dać 10 zł i być wściekłym przez 3 lata. Uwierz ;p Pani / pan fryzjer ci doradzi Smile Zaufaj specjalistom.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ja tez mam geste wlosy i rozumiem twoj problem a le to az nie az taki problem co :D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group