FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dercos Aminexil SP94 Vichy-ktoś próbował?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leo
Gość






PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:48 pm    Temat postu: Dercos Aminexil SP94 Vichy-ktoś próbował? Odpowiedz z cytatem

witam,4 mies. po porodzie zaczęły wypadać mi włosy,z tego co wiem żę to naturalne i ten stan może utrzymać się kilka mies.
jednak u mnie włosy wypadały mi zawsze,było to widać po moich podłogach w mieszkaniu ,wszędzie włosy(jestem brunetką),teraz
kupiłam sobie ww. specyfik i jestem ciekawa czy ktoś ma jakieś doświadczenia(pozytywne,negatywne)związane z tym produktem
?pozdrawiam gorąco.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 12:15 pm    Temat postu: problem z włosami Odpowiedz z cytatem

polecam szybką i skuteczną regenerację firmy Alfaparf - 2-tyg.ratunkowy zestaw dla kobiet
dodatkowo witaminy Skrzypowita - prze min.miesiąc (ok.17 zł.)

oto adres:
http:
//www.studiourody.pl/product_info.php/manufacturers_id/12/products_id/178
pzdr
GO
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 11:05 am    Temat postu: dercos Odpowiedz z cytatem

na facetów działa Smile... hyhy taaaaaki jestem zadwowolony Laughing o tak a moze jeszcze bardziej
Powrót do góry
robert
Gość






PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy na zakola to poamga? czy wlosy odrosna czy tylko to zapobiega wypadaniu?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group