FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak się robi rapsy ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość






PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 9:58 am    Temat postu: Jak się robi rapsy ? Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałam się zapytać jak się robi rapsy. Mam dwa na głowie, a zrobiła mi je koleżanka, która niestety wyjechała. Bardzo bym chciała zrobić sobie sama następne lub nauczyć tego mojego chłopaka. Proszę o pomoc Wink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosta sprawa. zaplatasz warkoczyla najpierw. potem bierzesz muline, sporo sznurków, 'skrecasz razem' jakby w jeden sznurek i przywiazujesz u gory warkosczyka. potem wyciagasz jedna nitke muliny i okrecasz nia warkoczyka i reszte nitek razem. kiedy nitka sie skonczy,z rob supelek dookola warkoczyka i wez nastepna. powtarzasz i robisz az do konca, jesli braknie ci nitek rpzywiaz nowe Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
prosta sprawa. zaplatasz warkoczyla najpierw. potem bierzesz muline, sporo sznurków, 'skrecasz razem' jakby w jeden sznurek i przywiazujesz u gory warkosczyka. potem wyciagasz jedna nitke muliny i okrecasz nia warkoczyka i reszte nitek razem. kiedy nitka sie skonczy,z rob supelek dookola warkoczyka i wez nastepna. powtarzasz i robisz az do konca, jesli braknie ci nitek rpzywiaz nowe Smile



Ja robie bez zaplatania warkoczyka, bo wtedy jest krótsze xD
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group