FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Włóczka, nitka, mulina we włosach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość






PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 4:59 pm    Temat postu: Włóczka, nitka, mulina we włosach Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Chciałbym się dowiedzieć jak się owija kosmyk włosów nitką, muliną lub włóczką, aby powstawały wzory, nigdzie nie mogę znaleźć tego w internecie... proszę o pomoc Wink
Powrót do góry
lol
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:59 pm    Temat postu: warkoczyki Odpowiedz z cytatem

właśnie......ja też bym chciała wiedzieć.......fajnie by było,gdyby kyoś nam pomógł Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy witajcie. Ja oststnio robilam cos takiego wlasnie nazywam to kedziorki hihhi wzielam kilka kolorow mulinu tej samej dlugosci a nastepnie kosmyk wlosow sredniej grybosci cienszy niz maly palec maly reki kosmki wlosow i sznurkow przeplotlam tak aby nie wyplatywaly sie z pozatkowej czesci kedziorka a potem to fantazja co przyjdzie komu do glowy mozna wplatac koraliki kuleczka wszystko co sie ma pod reka czas wykonywania na wlosach srednij dlugosci 10 min schemat wykonywania kedziorka podpatrzylam bedac na wakacjach na teneryfie tam murzynki robia roznosci za 10euro:P
zycze powodzenia i milej zabawy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group