FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Grzywka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewcia
Gość






PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 4:45 pm    Temat postu: Grzywka Odpowiedz z cytatem

Mam mały dylemat czy zrobić sobie grzywkę???
Mam długie, falowane włosy gdy byłam mała miałam grzywkę. Help.
Laughing Question Question Question Question Question Question Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coż...jeżeli nie masz prostownicy to nie radziłabym Ci tego robić, gdyż będzie to dla Ciebie udręka!!!
Ja też mam falowane włosy i na dodatek się puszą, zdecydowałam się na grzywkę wraz z kupieniem prostownicy Exclamation Inaczej to ci odradzam, ale dodam też, że jak na dworze jest wilgotno, deszcz, śnieg też dochodzi do malego skręcenia włosa i jest po grzywce w tym momencie. Więc zastanów się czy chcesz tej grzywki Confused
Powrót do góry
serduszkoiz



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym raczej odradzala, ja ostatnio mialam ochote na grzywke i ja zrobilam, fajnie bylo przez 2 tygodnie a jak zaczyna odrastac to jest dramat, z ja mam proste wlosy. ty przy kresonych bedziesz miala sporo zachodu. a poza tym wiem jak to jest miec ochote ''cos zmienic'' i radzilabym moze pomyslec nad kolorem lub innym cieciem. Grzywki wygladaja ladnie w gazecie. a najgorsze jest potem zapuszczanie grzywki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
girl
Gość






PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam dylemat. chciałabym zrobic sobie grzywkę,bo mam ''wysokie czoło'',ale i kręte włosy a niestety prostownica niszczy włosy:(( czy nie znacie jakiegoś triku aby kręta grzywka wyglądała cool :?:
Powrót do góry
Bąbelek;d
Gość






PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ODRADZAM !! Ja również mam falowane włosy. Niedawno obcięłam grzywke, a teraz znowu zapuszczam, bo wygląda beznadziejnie. Wykręca się we wszystkie strony.
Powrót do góry
Czekoladka
Gość






PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:13 am    Temat postu: Re: Grzywka Odpowiedz z cytatem

grzywka bardzo ładnie wygląda do dlugich włosów!!! a do falowanych będzie jeszcze piękniej Very Happy
Powrót do góry
ania199214
Gość






PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,jeżeli masz długie falowane włosy radzę cinie robić sobie grzywki przy kręconych włosach dlatego,że grzywka wygląda fajniej przy prostych włosach.
Powrót do góry
Patiii
Gość






PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rob sobie grzywki poniewaz bedzie brzydko wygladac, zrob sobie jak juz chcesz to na ukos pozdrawiam
Powrót do góry
Kasia xD
Gość






PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja tez mam falowane wlosy jest to troche dziwne bo mam falowane a końcówki kręcone i tez miałam grzywke.
Ale, że masz falowane włosy to nie znaczy że nie możesz mieć grzywki.
Fakt na początku będzie troche problemów bo będzie cała falowana i wogule wszystko w inna strone ale po jakimś czasie wlosy sie przyzwyczaja i będziesz miała prostą Wink wyczeszą sie Wink

Więc rób jak chcesz
Powrót do góry
Anus18
Gość






PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kręcone włosy i grzywkę. Jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście jest z nią troszkę problemu gdy pada deszcz, ale wtedy wybieram opaskę. Niestety, żeby fryzura fajnie wyglądała, trzeba ją dość często podcinać, ale układając grzywkę rano, mam fajną fryzurkę przez cały dzień. No i wyglądam o wiele lepiej, bo moim problemem jest wysokie czoło. Ja także radze kupić sobie od razu prostownicę, no i na pewno przyda się okrągła szczotka, żeby nadać grzywce pożądany kształt Very Happy
Powrót do góry
Kacha
Gość






PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 12:45 pm    Temat postu: Grzywka a kędziorki ;P Odpowiedz z cytatem

Sama mam kręcone włosy.Jeśli grzywka jest często podcinana wygląda rewelacyjnie.Sama taką mam i zastanawiam się dlaczego wcześniej się na nią nie zdecydowałam.
Polecam taką delikatną i nie za gęstą (nie od połowy glowy ;P). Lekka asymetria i powinno być cool Smile. Grzywki nigdy nie prostuje. Sama układa się tak,jak powinna Smile.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group