FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Pytanie o bardzo nietypowy warkocz;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LiCzBa_Pi



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 5:30 pm    Temat postu: Pytanie o bardzo nietypowy warkocz;) Odpowiedz z cytatem

Hejcia... chciałam sobie jakoś fajnie uczesać włosy i szukałam pomysłu w internecie. Wpadłam na takie zdjęcie :

http://fryzury.qever.com/picture3.php?img=fryzury_1097812.jpg&show=full
http://fryzury.qever.com/picture3.php?img=fryzury_1097819.jpg&show=full

Czy ktoś wie, mógłby wytłumaczyć JAK się robi tego "zawijaska" którego ona ma na bok??????? to wygląda super!! Pomożcie:**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Gość






PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc....Według mnie to wlosy z gornej czesci glowy z obu stron sa zawiniete w tzw.,,robaczki" poczym przplatane sa wokól siebie ...... warunkiem długotrwałego utrzymania sie fryzury jest oboweiazek mocnego ściśniecia wlosów ze soba no i oczywiscie utrwalenie go jakims produktem:) pozdrawiam:)
Powrót do góry
LiCzBa_Pi



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert napisał:
Czesc....Według mnie to wlosy z gornej czesci glowy z obu stron sa zawiniete w tzw.,,robaczki" poczym przplatane sa wokól siebie ...... warunkiem długotrwałego utrzymania sie fryzury jest oboweiazek mocnego ściśniecia wlosów ze soba no i oczywiscie utrwalenie go jakims produktem:) pozdrawiam:)


Hmmm... a jak zwijamy w te "robaczki"?? czyli to po prostu dwa pasma owinięte w okół siebie na MOCNY lakier??? Smile Smile
pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeannette
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 1:16 am    Temat postu: To nie "robaczki" Odpowiedz z cytatem

Kochane wiem, ze post był z 2006 roku ale może komuś się jeszcze przyda. Ta fryzurka to nie są dwa pasemka włosów skręcone w te "robaczki", a trzy pasemka skręcone w ten sposób. Niestety dwa nie potrafią się utrzymac nawet po utrwaleniu ich lakierem do włosów. Robimy trzy pasemka, do zrobienia takiego "warkocza" zawijańca potrzeba także drugiej osoby - dodatkowych rąk. Zwinięte mocno pasemka - wszystkie w tym samym kierunku oplatamy tak jakby wokól trzeciego także mocno zwiniętego. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale napewno są to 3, a nie 2 pasemka. Wtedy trzymają się nawet bec lakieru. Wink Podpowiem rónież, że bardzo ładnie prezentuje się warkocz robiony jak normalny ale z 5 pasemek. Włosy także wyglądają efektownie i sprawia warkocz wrażenie bardzo grubego. Pozdrawiam i powodzenia! Smile
Powrót do góry
liczba pi
Gość






PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki na pewno sie przyda:) co za w sumie fart ze zajrzałam tu po takim czasie! az sama sie zdziwilam ze juz dwa lata minely od tamtej wiadomosci!! co do zapytania w temacie to dziekuje za odpowiedz Jeannette, jednak nie do konca rozumiem jak to zrobic.. czy znajde to w internecie pod nazwą "robaczki"?Razz aha i ja to zrozumiałam tak:
1.oddzielam górną część włosów
2.dzielę ją pionowo na trzy
3.skręcam te trzy części w tym samym kierunku
4.i gdy mam skręcone to "oplatamy tak jakby wokól trzeciego także mocno zwiniętego" i tu właśnie już nie wiem co zrobić dalej?
zawijam te trzy tak normalnie ze sobą? to by się rozplątało...
czy te dwa boczne zwaijam w okół śreodkowego który byłby tym trzecim???
ktoś może pomóc, wyjaśnić od tego momentu??
aha i czy na dole związuje się gumką tak jak normalnego warkoczyka? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group