FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak usunąc blond pasemka? pomozcie:(:((

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaa
Gość






PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 10:50 pm    Temat postu: Jak usunąc blond pasemka? pomozcie:(:(( Odpowiedz z cytatem

Mam problem , pewien czas temu byłam u fryzjera i zrobił mi blond pasemka na moich brazowych włosach , nie podobaja mi sie one wcale bo wygladaja na zolte...co mam z nimi zrobic? lepiej samemu je zlikwidowiac ( ciemniejszymi farbami itp) czy pojsc do fryzjera? ile kosztuje usuwanie pasemek? prosze o odpowiedzP(SadSadSadSad:Sad(:
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 4:16 pm    Temat postu: płukanka Odpowiedz z cytatem

jezeli sa one zbyt żółte mozesz sprobowac płukanki w odcieniu niebieskim. przyszarzy ona zbyt żółty blond.
a jest coś takiego jak dekoloryzacja, ale to kosztowny zabieg
jezeli chcesz nadal farbowac wlosy to postaw na balejage... i do tych blondów dobierz inne kollory pasemek wraz z fryzjerką. Smile

albo ciach ciach;p nozyczki;d
Powrót do góry
madzia
Gość






PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może któraś z tych porad http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Blond%20pasemka,0.html ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group