FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dredy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:39 am    Temat postu: Dredy Odpowiedz z cytatem

Czy sadzicie, że dredy to marnowanie włosów czy fajna fryzura ? Często można spotkać się zz opiniami, że takie włosy sa po prostu nie estetyczne, a jakie jest wasze zdanie?
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!


Ostatnio zmieniony przez m3g dnia Sro Wrz 06, 2006 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dredy ciężko zadbać.Mało komu się to udaje i dlatego często powstaje łupież i niemiło pachną. Ja mam parę dredów pomieszanych ze zwykłymi włosami. Higienicznie i oryginalnie:)
Powrót do góry
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:53 am    Temat postu: Dredy - pielęgnacja Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się po różnych stronach na których poruszana jest tematyka dredów wydaje mi się, że wbrew powszechnie panującej opinii tego typu fryzura pochłania bardzo dużo czasu i uwagi. No i co zrobić kiedy dredy po prostu sie znudzą ? Czy obcięcie włosów jest jedyną alternatywą ??
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość






PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli dredy Ci się znudzą wystarczy poczekać aż trochę odrosną Ci włosy i dopiero ściąć
a jeżeli chodzi o ich pielęgnacje rzeczywiście trzeba się namęczyć, mój rozkład wygląda tak: raz w tyg. mycie i dokręcanie na długość (łącznie 4-5 godzin), dokręcanie odrostów raz na 2 tyg. (10 min. 1 dred)
mam już dredy prawie od roku i nie wyobrażam sobie jak mogłabym ich nie mieć, trzeba jednak być zdecydowanym co do ich zrobienia, bo myślę, że nie jest to fryzura na miesiąc

pozdr[/img]
Powrót do góry
mariola
Gość






PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam dready koło 6 lat . Jesli ktos sie zdecyduje na nie musi sie liczyc z tym ze przez pierwsze 2 lata nalezy im poswiecic duzo pracy dokrecanie odrostow , całosci suszenia po kilka godzin a nawet 2 dni dready to nic innego jak zbity kołtun , włosy sa połamane pod wpływem ich ciezaru osłabiaja sie cbulki , czasem nawet zdaza sie ze cebulki zostaja wyrywane . Włosy to dosyc specyficzna czesc naszej garderoby .osobiscie od dwoch lat pragne zmiany ale to cos na głowie do mnie przyrosło i jakos ciezko mi sie z nimi rozstac bowiem powstaja pytania : czy włosy beda bardzo osłabione ? , czy jestem w stanie przyzwyczaic sie do normalnej fryzury i czy moze nie bede łysa Smile. to nie jest takie proste jak by sie mogło wydawac odrosna, sciac .dready po 2 latach same sie skrecaja przy głowie i nie ma tu mowy "troche odrosna i scinamy " .Podobno do odwaznych swiat nalezy .
Powrót do góry
MJ
Gość






PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze dredy wrecz rzadza Very Happy lecz mysle ze nie jestem w stanie zeobic sobie zalej glowy ,dlatego zrobilam sobie tylko jednego i jest fajooowy Very HappyVery Happy i mi on jakos nie smierdzi.. Razz moze wy go nie myjecie RazzRazz
Powrót do góry
Jahna
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:22 pm    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś juz zciął dready z was?
Bo ja planuję zrobić juz zaraz dready ale boje sie ze po ścięciu mouje włosy beda nie do życia
I beda rzadkie i brzydkie.
co o tym wiecie?
Powrót do góry
badgirl81
Gość






PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:48 am    Temat postu: DREDY wszystko o dredach www.superdredy.pl.tl Odpowiedz z cytatem

ROBIĘ DREDY (naturalne,syntetyczne), poprawiam, dokręcam, przedłużam, pogrubiam, zajmuję się wszystkim co jest zwiazane z dredami. profesjonalnie od 10 lat. Na mojej stronie internetowej znajduje się wiele informacji na temat dredów, zdjęcia moich produkcji, i opis mojej oferty wraz z cennikiem. na stronie również KONTAKT do mnie.

adres strony: www.superdredy.pl.tl (bardzo obszerne info o dredach)

swoje usługi oferuję na terenie między Łodzią a Kaliszem, ale jesli ktos chce może dojechac do mnie z całej Polski.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
badgirl



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: sieradz

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:52 am    Temat postu: wszystko o dredach www.superdred.pl.tl Odpowiedz z cytatem

ROBIĘ DREDY (naturalne,syntetyczne), poprawiam, dokręcam, przedłużam, pogrubiam, zajmuję się wszystkim co jest zwiazane z dredami. profesjonalnie od 10 lat. Na mojej stronie internetowej znajduje się wiele informacji na temat dredów, zdjęcia moich produkcji, i opis mojej oferty wraz z cennikiem. na stronie również KONTAKT do mnie.

adres strony: www.superdredy.pl.tl (bardzo obszerne info o dredach)

swoje usługi oferuję na terenie między Łodzią a Kaliszem, ale jesli ktos chce może dojechac do mnie z całej Polski.
Pozdrawiam.
_________________
badgirl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
badgirl



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: sieradz

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:52 am    Temat postu: wszystko o dredach www.superdred.pl.tl Odpowiedz z cytatem

ROBIĘ DREDY (naturalne,syntetyczne), poprawiam, dokręcam, przedłużam, pogrubiam, zajmuję się wszystkim co jest zwiazane z dredami. profesjonalnie od 10 lat. Na mojej stronie internetowej znajduje się wiele informacji na temat dredów, zdjęcia moich produkcji, i opis mojej oferty wraz z cennikiem. na stronie również KONTAKT do mnie.

adres strony: www.superdredy.pl.tl (bardzo obszerne info o dredach)

swoje usługi oferuję na terenie między Łodzią a Kaliszem, ale jesli ktos chce może dojechac do mnie z całej Polski.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group