FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
FRYZURA A'LA CRISTIANO RONALDO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voluke
Gość






PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no to Ja też może spróbuje zrobić sobie taką fryzurę xD mam ciemne lekko kręcące się włosy i jestem ciemnej karnacji xD
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście to żart <lol>
Powrót do góry
lol
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 8:59 am    Temat postu: vol-costam Odpowiedz z cytatem

ja pierdyle ten volkouke czy jakos tak niewiem niezwracam uwagi na nazwy debili ale co tam nieno naserio pedal z niego Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Laughing
Powrót do góry
lol
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 9:00 am    Temat postu: pedzio Odpowiedz z cytatem

no voluke* Wink Cool
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

się pedał odezwał Razz
Powrót do góry
szwedinho
Gość






PostWysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli co ?? CR pierwsze uklada wlosy gumą lub woskiem a potem je nabłyszczaczem leje ?? a co z Żelem ?? Ja równiez tez jestem osobą jak cr7 ktora lubi dobrze wyglądać ale próbuje znaleźć swój styl/swoja fryzure. MAm troche dziwne czolo no a dokladnie czolo mam dobre ale linie wlosów mam posuniętą troszeczkę do tylu i to kiczowato wygląda wiec nie stawianie wlosów na samym przodzie ja cr tylko ja zawsze przód sobie zostawiam ALA taka grzywka a potem reszte modeluje.
Powrót do góry
CR@@
Gość






PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robię wszystko żelem i mam tak samo jak CR7 tylko ze ja ma rude włosy
Powrót do góry
Roni
Gość






PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 9:55 pm    Temat postu: fryzura Odpowiedz z cytatem

ja pierdole jakie niektórzy tu mają łby kurwa widziałem ile czasu zajmuje mu ułożenie włosów to nawet nie wiem cz 10 s on je po prostu daje do tyłu a jest latynosem więc ma gęste włosy i się same tak układają mu a i przed meczami chodzi do fryzjera ;p wiem bo czyta się dużo stron o nim ;p a sam robię podobne mówię podobne fryzury do niego i zajmuje mi to trochę czasu ;p
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roni wreszcie coś konkretnego powiedział;p
Powrót do góry
Koti
Gość






PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu jak idziesz do fryzjera mowisz ... : ze ma cię obetnąć ( czyli góra grzywka i boki)bez naruszania tyłu ... bedziesz tak chodzil przez 2-3 miechy do fryzjera mowil to samo ... Po tych miesiącach bedziesz juz mial wystarczająco dlugie wlosy z tymu ... pojdziesz do fryzjera zwowu niech sie obetnie i TYŁ niech tą prostownycą zrobi i wyrowna ... ja tak mam wiec wiedzą sie podzielam z wami Wink cya
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem irokeza więc z tyłu z boków miałem bardzo krótkie włosy, postanowiłem wszystko wyrównać na całkiem krótkie i jak na razie zapuszczam już mam jakieś 2cm włosy Very Happy ale jeszcze tak z miesiąc to pójdę do fryzjera i powiem żeby mi tylko z boków ścięła bądź ściął na krótkie a tył począwszy za uszami i cała góra zostawię tak jak jest i będę to dalej zapuszczał aż będę mieć wystarczające długie na tą ciekawą fryzurę Razz
Powrót do góry
MiKE
Gość






PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wy macie problem jak wam tak na niej zalezy to jak bede znowu jechal z wojkiem do jego znajomego to poprosze od mojego wojka znajomwgo zeby sie przeszedl zemnom do niego i wam porobie zdjecia z kazdego ujecia zrobie mu cale zdjecie glowy dookola Smile
pasuje ??? a pozatem to te wloski sa piękne a najlepisze w tym ze to sie uklada 20 min... ;d;d;d ten znajomy wojka powiedzial mu czy by mi ulozyl tak wlosy powiedzial ze ok i wogule super gosc z crisa jest JAK MACIE JAKIES PYTANIE TO SIE GO ZAPYTAM I ODRAZU WAM ODPOWIEM Smile TYLKO MUSI TEN ZNAJOMY WOJKA DO NIEGO NAPISAC
JAK CO TO NA FORUM PISCIE ^^
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zal MiKE myśli że się ktoś nabierze że ma kontakt z Crisem hahaha i będzie nam pierdoly pociskał haha, 20min to może i się układa, zależy od włosów.. ja mam taką fryzurę na razie jednak jeszcze krótka ta góra i tył, ale zapuszczam Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile ja tam jakoś sam kombinuje przy lustrze ale najlepszy żel jest w biedronce niebieski albo Zielony---------CRISTIANO RONALDO JAKUB
czarny
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group