FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Nie wiem jak je pielęgnować!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna
Gość






PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 4:13 pm    Temat postu: Nie wiem jak je pielęgnować! Odpowiedz z cytatem

Mam długie kasztanowe włosy,są bardzo cienkie i falowane.Moim problemem jest ich nadmierne puszenie się-zwłaszcza na końcach!zupełnie nie wiem jak je pielęgnować,by wyglądały ładnie!?Kiedy używam maseczek lub szamponów przeciw puszeniu się włosów,wtedy moje włosy zaczynają sie przetłuszczać u nasady a na koncach nadal się puszą. Proszę o radęWink
Powrót do góry
małgośka
Gość






PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:01 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

uważam, że godna polecenia jest linia kosmetyków Joico przede wszystkim z serii Silk Result; jest to szampon, odżywka, krem, spray do stylizacji i serum;

szampon nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, przeznaczony jest dla osób pragnących mieć gładkie oraz lśniące włosy; dostępny jest w następujących formułach: do włosów cienkich i normalnych oraz grubych i szorstkich; wystarczy niewielka ilość szamponu;

odpowiednio dopasowana odżywka pozostawiona na 2-5 minut czyni cuda; najlepsze rezultaty przynosi regularne stosowanie; rezultaty: jedwabiste, miękkie, nawilżone, łatwe do ułożenia i przyjemne w dotyku włosy;

Silk Result Straight Smoother to aktywowany ciepłem krem do suszenia włosów suszarką; polecany zwłaszcza do włosów szorstkich, kręconych i niesfornych, dla osób używających suszarki, aby wyprostować i wygładzić włosy; nakłada się go na wilgotne włosy - 1 miarka - przy włosach cienkich i normalnych, a 2-4 miarki przy grubych i szorstkich Very Happy

Silk Result Thermal Smoother to z kolei aktywowany ciepłem spray do stylizacji, wygładzający i dodający blasku - najlepiej stosować z prostownicą, lokówką lub innym urządzeniem tego typu, po wysuszeniu włosów suszarką; stosując produkt w połączeniu z urządzeniami do stylizacji termicznej, osiągany jest piękny, jedwabisty połysk oraz pełna kontrola włosów Smile

dla końcowego efektu - Silk Result Sheer Gloss Shine Serum - eliminuje puszenie się włosów, włosy są gładkie i lśniące...
Powrót do góry
Czarnulka2411
Gość






PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 7:56 pm    Temat postu: puszenie się włosów Odpowiedz z cytatem

Smile
Witam!!! Sama jestem fryzjerką i wiele moich klientek ma taki problem jak ty....Znalazłam sposób,aby włosy były gładkie,nie puszyły się i nie przetłuszczały....do leczenia tego problemu zastosowałam odżywkę do wygładzenia włosów.Działa ona na całe włosy i powoduje zamykanie łusek włosowych...Wierz mi jedną z najlepszych odżywek jest odżywka wygładzająca FRUCTIS....SAMA WYPRÓBUJ....POZDRAWIAM
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group