FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Warkoczyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 1:22 pm    Temat postu: Warkoczyki Odpowiedz z cytatem

Czy warkoczyki wykonywane z włosów syntetycznych sa trwałe ? Słyszałam że utzrzymują się one w dobrym stanie przez około 3 miesiące... Czy włosy syntetyczne w jakiś sposób odróżniają się od naturalnych?
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiiula
Gość






PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam warkoczyki z naturalnych włosów i robione ręcznie ok. 3 miesięcy. Włosy myję normalnie, lecz nie suszę suszarką, tylko wycieram ręcznikiem i pozwalam im naturalnie wyschnąć. Na końcach mam koraliki. Nie muszę włosów obcinać, a po rozplątaniu myję odżywką i włosy prostują się. Co prawda wypada troche włosów, ale przypuszczam, że w ciągu 3 miesięcy normalengo czesania, wypadło by mi o wiele, wiele więcej. A więc na tyle:) Polecam warkoczyki:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group