FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak to zrobic?:P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
może)ja??
Gość






PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 2:17 pm    Temat postu: Jak to zrobic?:P Odpowiedz z cytatem

Mam dziwną twarz, gdyz pucułowate policzni(chyba) ale strasznie krótkie czoło...Jaką mam zrobić sobie fryzure, zeby troche wysmuklic moją twarz??Mówią, że najlepsza na krótkie czoło będzie bardzo krótka grzywka...Co o tym sądzicie...z góry dzięki:)
Powrót do góry
magdam
Gość






PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolutnie nie rób sobie prostej gęstej grzywki! popełnisz karygodny błąd! ewentualnie spróbuj z grzywką na bok... prosta grzywka tylko bardziej skróci czoło i uwydatni policzki natomiast grzywka na bok wysmukli/wydłuży troszeczkę twarz... powodzenia
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 1:13 am    Temat postu: grzywka Odpowiedz z cytatem

nie koniecznie
teraz są modne także krótkie grzyki
nie takie proste do oczu,ale krótkie.
myśle,że powinnać spytać się fryzjera w salonie i to będzie najlepsze wyjście :]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group