FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Czy można przefarbować włosy skoro się ma pasemka?????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati
Gość






PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 9:29 pm    Temat postu: Czy można przefarbować włosy skoro się ma pasemka????? Odpowiedz z cytatem

siema!!!!! mam pytanko.. otóz rok temu rozjaśniałam sobie włosy, chodzi mi o pasemka.... mam już trochę odrostów i chciałabym zmienić sobie kolor np.na brązowy albo jakiś jego odcień np.czekoladowy... chciałabym jednak użyć do tego szamponyu, zeby nie niszczyć już włosów kolejnym farbowaniem jednak boję się że na tych pasemkach wyjdzie mi inny kolor... czy wiecie coś o tym?????? prosze o spr.rady....... Razz Cool
Powrót do góry
kate89666



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 9:15 pm    Temat postu: Porada Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że zrobiłaś sobie blond pasemka tak? A chcesz pofarbować całe włosy na jakiś inny kolor ( ciemniejszy ). Dobrze rozumiem? Jeśli tak, to po pierwsze jeśli mam być szczera to szamponetki musiałabyś używać przy każdym myciu i miałabyć drastyczne różnice koloru na pasemkach. Natomiast jeśli chodzi o farbę to radziłabym się udać z tym do fryzjera Wink
_________________
www.mp3dzwonki.phorum.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group