FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jaka fryzura przy odstających uszach ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelinka
Gość






PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:03 pm    Temat postu: Jaka fryzura przy odstających uszach ? Odpowiedz z cytatem

Hej ...
pisze z myslą że mi ktos pomoże Sad

Chciałabym zaszaleć i zrobić sobie jakaś piekną fryzurke taką w której byłoby mi dobrze Very Happy

Mam odstające uszy chciałabym je zakryć...
Mam wlosy z lekka krecone ale tylko troszke a chciałabym mieć proste...

Mam z lekka podłużną twarz

Jak myslicie jaka fruyzurka pasowałaby mi najbardziej??

czekam na odpowiedzi...
Powrót do góry
izka
Gość






PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obiektywne przyczyny, które powinny cię skłonić do skrócenia pasm:
- włosy są cienkie, rzadkie lub zbyt zniszczone, więc dłuższe niż do ramion będą wyglądać nieatrakcyjnie,
- masz małą, wąską twarz - "niknie" otulona długimi włosami,
- nie masz wystarczająco dużo czasu na ich pielęgnację,
- jesteś niewysoka i drobnej budowy - długie włosy optycznie skracają postać,
- należysz do kobiet puszystych - sięgające poniżej ramion włosy, zwłaszcza loki, podkreślają tuszę,
- skończyłaś już 40 lat, większości kobiet w tym wieku długie pasma dodają lat.

krótkie uczesanie pozwoli ci być zawsze na topie, bo włosy po 2-3 miesiącach można ostrzyc w inny sposób; wystarczą nawet niewielkie zmiany, by fryzura była modna, np. skrócenie grzywki ukośnie lub warstwowo, aby uzyskać nowoczesne i asymetryczne uczesanie, albo wystrzępienie końcówek, dzięki krótkim włosom jesteś zawsze trendy, a twoja fryzura nieustannie się zmienia;
sposób strzyżenia może ukryć mankamenty urody, jeśli fryzura zostanie dopasowana nie tylko do owalu twarzy czy długości szyi, ale również kształtu głowy; jeśli z tyłu jest płaska, ostrożnie z ultrakrótkimi fryzurami, które dodatkowo to podkreślą; lepiej zostawić dłuższe kosmyki i suszyć je, podkręcając z tyłu na grubej, półokrągłej szczotce; na ekstremalnie krótkie włosy można sobie pozwolić, gdy głowa jest ładnie ukształtowana, twarz subtelna, niebanalna; przy dość ostrych, nieco męskich rysach czy odstających uszach, zdecydowanie lepiej wybierać fryzurki nieco dłuższe, z trochę nastroszonymi kosmykami; twarz stanie się dzięki temu delikatniejsza;
krótkie strzyżenie i wycieniowanie pomogą okiełznać nawet najbardziej niesforne włosy; sztywne, mało podatne na układanie dobrze się prezentują, gdy po bokach twarzy sięgają uszu, na czubku głowy są dłuższe, a z tyłu opadają na kark; mocne wystrzępienie końców powoduje, że fryzurę można łatwo wymodelować; z kolei gęste loki powinny być dłuższe na karku i na czubku głowy, zaś po bokach powinny sięgać poniżej uszu i być mocno wycieniowane;
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group