FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Co polecacie???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola
Gość






PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:47 pm    Temat postu: Co polecacie??? Odpowiedz z cytatem

Jestem osobą szczupłą i wysoką. Po porodzie moje średniej długości włosy straciły blask i wyglądają okropnie. Nie mogę na siebie patrzeć. Chciałabym zmienić swój wygląd. Może macie jakieś propozycje nowych fryzur dla mnie.
Dziękuję
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam- proponuje ściac włosy lecz nie moge ci powiedziec do jakiej długosci gdzyz nie wiem jaki masz układ kosci i kształt głowy lecz mysle ze długosc najlepsza i bardzo bezpieczna to do brody na tzw.boba lecz z leka modernizacja moze jakas krotka grzywka lub wycieniowane a co do koloru to proponuje ci odwiedzic salon fryzjerski w ktorym roradza ci odpowiedni kolor do twojego typu urody jak beda miec problem to popros o naturalny z leka nuta ciepła co zpowoduje ze twoje włosy odzyskaja połysk i barwe acha działaj tylko balsamami koloryzujacymi sa bez amoniaków wiec nie bedziesz miala odrostów.pozdrawiam
Powrót do góry
Kasia
Gość






PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 12:01 pm    Temat postu: Co polecacie??? Odpowiedz z cytatem

Moje włosy są proste i sztywne, zupełnie nie mogę ich nigdy ułożyć. nawet jeśli to się w końcu uda, to efekt jest bardzo krótkotrwały. marzą mi się loczki ale boje się zaryzykować z trwałą...znacie jakieś kosmetyki które na dłużej utrzymaja fryzurę? a moze jakieś domowe metody?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group