FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Ciekawe fryzurki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madz!a
Gość






PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:12 pm    Temat postu: jejku mój fryz Odpowiedz z cytatem

czesc ja tez mam problem chodze do 6 klasy i mam problem z łosami mam taka dziwna fale nie wiem czemy;/;/ Rolling Eyes i jeszcz mam taki problem ,ze moi znajomi chodza do 1gim to juz maja farbowane włosy a mi mama nie pozwala farbowac i powiedziała ,ze nie bede sobie włosów niszczyła i ze jak bede miała 17 to bede mogła co ja mam zrobic? jak moge z nia pogadac??
Powrót do góry
aguś
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby fajnie i szybko zrobic sobie fryzurki wystarczy tylko odrobina fantazji. Np. można włosy popodczepiac ztyłu wsówkami lub malymi zabkami i zostawić luźno opadające lub jak ktos ma krótsze wlosy wyjdą mu tzw. igiełki, to też fajna sprawa. Włosy można też rozpuścić i z jednej strony (zwykle z tej gdzie jest przedzialek) upiąć wsówką, tak zeby wyglądało jakby były zgarnięte za uchem (fajnie to wygląda jak jest grzywka). przy dłuższych włosach uroczo wygląda luźny kucyk zrobiony z przeciwnej strony przedziałka, bądź też luźno zaplecione warkocze po obu stronach (zaledwie trzy sploty). lub reż mały koczek ztyłu zrobiony z górnej partii włosów. dobra nie pisze wiecej bo i tak nie będzie sie chcialo wam czytac.pa
Powrót do góry
aguś
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:24 pm    Temat postu: Re: jejku mój fryz Odpowiedz z cytatem

Madz!a napisał:
czesc ja tez mam problem chodze do 6 klasy i mam problem z łosami mam taka dziwna fale nie wiem czemy;/;/ Rolling Eyes i jeszcz mam taki problem ,ze moi znajomi chodza do 1gim to juz maja farbowane włosy a mi mama nie pozwala farbowac i powiedziała ,ze nie bede sobie włosów niszczyła i ze jak bede miała 17 to bede mogła co ja mam zrobic? jak moge z nia pogadac??[/b]

o co chodzi z tymi falami to nie wiem, moze poprostu masz taki rodzaj włosów, żeby je wygładzić, bądz wyprostować polecam specjalne mleczko wygładzające fruktisa lub z welli fluid do prostowania lub podkreślania loków high hair. a co od farbowania włosów to jesli naprawde nie czujesz sie dobrze w swoim kolorze włosów to musisz powiedziec o tym mamie, naściemniać coś, ale jesli chcesz je pomalować tylko dlatego ze inni juz farbują to lepiej nie bierz sie jeszcze za to. fakt farbowanie niszczy włosy i im pozniej zaczniesz tym lepiej dla twoich włosów. w razie jakichś pytań to moj email: agniechap13@wp.pl
Powrót do góry
SiNuSiK
Gość






PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh ja tam nie pytałam mamy o zgode czy moge sobie włoski zafarbowac Cool bo tak na logika to co jej do tego ?? twoje włoski nie jej Razz
albo z nia pogadaj ablo niech ci jakas kumpelka farbni i juz po kłopocie Very Happy
a mam 17 lat a juz miałam wszystkie kolrki na głowie hehe Very Happy
Laughing a co do tych fali to jak ci sie nie podobaja to sie je wyprostuj xD
Powrót do góry
Kociara
Gość






PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka mam wielka prozbe do was Smile
macie moze jakies fotki fajnych fryzurek bo chce sie jakos obciac !! jzu mnie nudzi moja obecna fryzurka Sad
mam wystopniowane wloski i mam grzywkie i nie wiem jak mam sie jej pozbyc albo jakos cos z nia zrobci !! POMOCY :*
Powrót do góry
kama789123
Gość






PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 1:09 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

ja tez hcce się ściąć ale nie wiem jak... Sad
pomóżcie mi Smile
mam już upatrzoą fryzurkę Very Happy ale nie wiem czy będzie mi pasowała ... Neutral
co mam zrobić aby zobaczyć czy fryzura mi pasuje ??
Powrót do góry
polci21
Gość






PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:56 pm    Temat postu: wlosy Odpowiedz z cytatem

nie mam pomyslu jak se zrobic super fryzurke chciala bym cios z wyprostowanymi wlosami bo mam loki i to jakie :? no i nie moge nic wymyslic prosze o jakas fote pilss :lol: :lol: :lol: :D :D pozdro buzka
Powrót do góry
polcia
Gość






PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 6:55 pm    Temat postu: wlosy Odpowiedz z cytatem

Smile nie wiem jaka fryzure se zrobic nie mam pomysla
Powrót do góry
Martu$
Gość






PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:38 pm    Temat postu: Re: Ciekawe fryzurki Odpowiedz z cytatem

Madziuś napisał:
Znacie jakieś fajne, małokłopotliwe fryzurki w jakie się można czesać do szkoły? Rano nie mam czasu by godzinę ukladać włosy..

Szczerze najlepsza fryzura to rozpuścić włosy lub zrobić kitkee Razz Razz Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group