FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Niesforne włoski ;P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sympatyczna:)
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:13 pm    Temat postu: Niesforne włoski ;P Odpowiedz z cytatem

Widze juz dawno nikt sie nie odzywal, ale moze jednak ktos mi odpisze. Mam naturalnie krecone wlosy, lecz od dołu mi sie prostują.. dziwnie to czasami wyglada.. tym bardziej ze mam je teraz do łopatek. jak zrobie sobie na pianke luz na żel to nie pomaga-tylko gora sie skreca bardziej i podkurcza.. co mam zrobic zeby włosy pod dołem sie kreciły?? pomocy!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja kumpela ma identycznie, na górze loczki a pod dołem proste włosy. pewnego dnia poradziłam jej aby zrobiła sobie trwałą na całych włosach. spodobał sie jej ten pomysł i wygląda super. jesli chcesz możesz skorzystac z mojej rady:)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocieniować u fryzjerka Smile Laughing tez tak miałam... Wink ale teraz juz jest cool ... kreca sie cale...spróbuj nie pożałujesz...pozdraffiam Razz
Powrót do góry
darr



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona miała ten problem, po trwałym prostowaniu włosów. Naturalnie ma kręcone włosy, a teraz minęło już prawie 2 lata od prostowania włosów i serum jeszcze działa. Efekt jest taki, że włosy z tyłu, pod spodem są bardziej proste. Rozwiązaniem w takim wypadku (po zabiegu prostowania) może być zwykle tylko ścięcie włosów.

NAtomiast jeśli dzieje się tak bez większego powodu, tj. bez zabiegów można spróbowac profesjonalnych kosmetyków. Polecam Fudge Skrewd - produkt skręcający włosy. Fryzura jet utrwalona a i przy odpowiednim zaaplikowaniu można osiągnać świetne efekty z fryzurą. Skrewd (skrud) można znaleźć na www.fudge-sklep.pl
_________________
Profesjonalne Kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group