FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak sciąć włosy ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewka
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:50 pm    Temat postu: Jak sciąć włosy ? Odpowiedz z cytatem

pomocy!co mam zrobic z moimi wlasami.sa proste i dlugie.jak mam je sciac doradzcie pplz!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć mam do ciebie rade:) najlepiej nie obcinaj włosów długie i proste są bardzo ładne a na 100% chłopaki wolą dziewczyny w długich włosach.
co najwyżej jesli nie masz pocieniowanych włosów, możesz ich lekko cieniować będą miały lepszy efekt a ty lepiej poczujesz sie na duchu po małym eksperymęcie w salonie fryzierskim.
Wink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomocy mam średnie wlosy i proste nie mam pomysłu jak je zepiąc
Powrót do góry
gosc
Gość






PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 3:53 pm    Temat postu: ile zajmuje ulozenie takeij fryzury? Odpowiedz z cytatem

hej . ile zajmie mi ulozenie takiej fryzury, o ile bym taka sobei zrobila... bo nie mam pojecia. pomocy
Powrót do góry
mia
Gość






PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
najlepiej nie obcinaj włosów długie i proste są bardzo ładne a na 100% chłopaki wolą dziewczyny w długich włosach.
co najwyżej jesli nie masz pocieniowanych włosów, możesz ich lekko cieniować będą miały lepszy efekt a ty lepiej poczujesz sie na duchu po małym eksperymęcie w salonie fryzierskim.
Wink



Odradzam.
Znam bol dlugich wlosow: wszedzie sie ciagna, elektryzuja, wchodza do kibla, wczepiaja sie, szybko przetluszczaja i sa ciezkie.
to naprawde meczace, kto ich nie ma nie wiem, jaka jest cena noszenia takich wlosow.
A ze sie podobaja? Niech ci co namawiaja do zostawienia sami sobie zapuszca takie i utrzymaja to wtedy pogadamy...
Powrót do góry
mazikowa
Gość






PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie moze jakies stronki z fryzurami :) ??bede b.wdzieczna:)
Powrót do góry
iweta
Gość






PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 8:11 pm    Temat postu: jak mam sie ściąć? Odpowiedz z cytatem

mam długą grzywkę i noszę ją pod opaską, i mam długie lekko kręcone włosy. jak mam sie obciąć? to moje zdjęcie iwetaiwetaa.fotka.pl POMÓŻCIE!!!
Powrót do góry
martusia:)
Gość






PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 3:12 pm    Temat postu: jak obciąć Odpowiedz z cytatem

najlepiej w takich sytuacjach zapytć ekspertów np.fryziera,koleżanek,mamy chć można poczytac i zobaczyć w katalogach takich jak:moda itp
pozdrawiam
Powrót do góry
Lidzia
Gość






PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka... moje wlosy maja ponad 1 metr dlugosci i kocham moje wlosy i za zadne skarby ich nie zetne jak juz cos to scieniuje i nieprawda ze sie przetluszczaja bo jak sie o nie dba tak jak ja to sie nie przetluszczaja i mozna myc glowe raz w tygodniu lub dwa Smile:)naprawde dziewczyny nie scinajacie wlosow ... najwyzej pocieniujcie ale na dlugosc nie ma sensu SmileSmile
Powrót do góry
niespo
Gość






PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może znajdziesz coś tutaj www.fryzzury.w.interia.pl
Powrót do góry
pati
Gość






PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh. Moje włsoy tez maja ponad Metr. faktycznie nic sie znimi takiego nie dzieje.Ale ja bym chciała jej sciac. Znudzily mi sie poprostu. Juz kombinowalam i zrobilam sobie te grzywke. na jakis czas mi sie odwidzialo. Nie wiem . zna ktos moze sposob zeby znow je polubila bo nie koniecznie chce je sciac.: (
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam.
Znam bol dlugich wlosow: wszedzie sie ciagna, elektryzuja, wchodza do kibla, wczepiaja sie, szybko przetluszczaja i sa ciezkie.
to naprawde meczace, kto ich nie ma nie wiem, jaka jest cena noszenia takich wlosow.
A ze sie podobaja? Niech ci co namawiaja do zostawienia sami sobie zapuszca takie i utrzymaja to wtedy pogadamy...[/quote]


NIE ZGADZAM SIE!!! sama mam włoski prawie do pasa i wcale nie są meczące trzeb aje poprostu lubieć i dbać o nie
Powrót do góry
lucylu6
Gość






PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam też długie włoski bo są do pasa i naprawdę nie mam z nimi problemów Wink nie zetne ich co najwyżej troszkę pocieniuję nie scinajcie włosów tylko dbajcie o nie myjcie je nawet codziennie bo zadbane włosy to przecież piękne włosy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Aneciia
Gość






PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 7:03 pm    Temat postu: Włosy Odpowiedz z cytatem

Pomocy.!
Mam wysokie czoło i jak narazie zwykłą, prostą, długą grzywkę na czoło. Bardzo bym chciała niemieć grzywki ale wyglądam wtedy koszmarnie Crying or Very sad .
Dziewczyny, które mają grzywki na bok:
Czy to dobre rozwiązanie taka grzywka na bok, trochę na oko.?

Błagam pomóżcie
moje GG 1701602. Wink
Powrót do góry
tresor
Gość






PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dylemat na temat fryzur zawsze był, jest i będzie - wystarczy się chyba wewnętrznie przemóc i coś zmienić w naszym wyglądzie Smile


tresor
-------
Salony fryzjerskie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group