FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
FRYZURA A'LA CRISTIANO RONALDO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ważne pytanie;)nie wiecie może czy jeżeli ktoś miał balejage..<już mało widać i są odrosty>to jak się zastosuje szampon koloryzujący a nie farbe to kolor dobrze chwyci??
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 9:12 pm    Temat postu: Re: f Odpowiedz z cytatem

hahahaha teraz to mnie rozwaililes koles, bez kitu, najpierw to naucz sie pisac po polsku a potem zamieszczaj komentarze a po drugie zgadzam sie z martino, kazdy ma inne wlosy i inaczej reaguja i nigdy nie bedziesz mial takiej samej fryzury i tak samo ulozonych wlosow jak Cristiano.Mysle ze poprostu on nie zaklada jak ulozy sobie teraz wlosy tylko poprostu taki misz masz, jak bedzie tak bedzie tylko poprawi i jest ok i wszystkim sie podoba.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 9:13 pm    Temat postu: Re: f Odpowiedz z cytatem

to byla odpowiedz na wypowiedz "Crisa" mlodego Ronaldo<lol2>
Powrót do góry
asa
Gość






PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on na pewno ma własnego fryzjera i robi mu fryzure co poranek
Powrót do góry
nani
Gość






PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 5:49 pm    Temat postu: das Odpowiedz z cytatem

hej ja codziennie robie sobie takie fryzury umiem tak
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to powiedz jak bo ja też prubowałem ale mi sie nie udaje
Powrót do góry
ElvisSs95
Gość






PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 3:38 pm    Temat postu: Fryzura Odpowiedz z cytatem

ej ludzie mam pytanie odpowiedzcie prosze jak zrobic fryzure jak ma Ronaldo bo nie wiem czasem proboje ale mi nie wychodzi to trzeba lokówką?? czy co? odp albo wklejcie jakies zdjątko plx Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Rolling Eyes Arrow Crying or Very sad Laughing
Powrót do góry
Maniek
Gość






PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Martino! Jak się nie da to nic na siłe... On jest taki, a my tacy i nic nie zrobicie! Trzeba się urodzić z takimi włosami i cerą! Niezłe przypały z Was za przeproszeniem... Very Happy
Powrót do góry
Brylantt
Gość






PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 5:49 pm    Temat postu: - Odpowiedz z cytatem

MArtinoo ma racje, ale nie wszystcy polacy bo ja akurat mam cere i fryzure Ronaldo i Tyle na ten Temat .
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokówkę to trzeba, ale w d....
Hehe, co za pałki Smile
Powrót do góry
Kamil
Gość






PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 5:01 pm    Temat postu: Re: f Odpowiedz z cytatem

cris pokasz zdjecia to zobaczymy jak to wyglodasz bo ja tez chce se tak zrobic pls
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Grzywki nie robi prostownica, wszystko uklada sam tylko kladzie tego tak duzo i poprostu sa takie mocne:P ale czasami jak sie rzuca na niego jak strzeli bramke to nie sa juz takie jak napoczatku:P z tylu tez wiem ze prostuje i lakierem pewnie.A jesli chodzi o wosk to brylantyna w wosku czy zwykly wosk bo jak brylantyna w wosku to sie tak swieca jak jemu a guma do wlosow to z jakiej firmy najlepiej i ten wosk? ja uzywam wosku z welli a zeby sie tak swiecily to jeszcze nablyszczacza uzywam.
Very Happy Crying or Very sad Cool Very Happy Smile Sad Surprised
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wy żalowi jesteście nikt z was nie ma takich włosów jak on i nie pier*olcie tu głupot! zróbcie se coś orginalnego a nie zgapiacie ale pozostawie reszte bez komentarza
Powrót do góry
Voluke
Gość






PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha i dodam jeszcze że CR7 ma 300 razy lepszy żel do włosów niż to co wy kupujecie, ale was na takie nie stać i życzę powodzenia cya
Powrót do góry
Wonsz
Gość






PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voluke pocisłes koleś Very Happy chopakom mina zrzedła. Też sie kiedyś odpierdziele na CR7 czy sie uda zobaczymy ;P Mam podobny ksztalt łba do jego glowy Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group