FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Podcinanie końcówek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 8:44 pm    Temat postu: Podcinanie końcówek Odpowiedz z cytatem

mama mówi że muszę podcinać końcówki ale ja chcę zapuszczać włosy.
co mam zrobić? Question
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podcinanie końcówek jest bardzo ważne, nawet jeśli sa krótkie. Jeśli nie podetniesz, to włosy bedą ci rosły słabe i mogą się rozdwajać. Po jaimś czasie może się zdarzyć tak, że będziesz je musiała obcąć do tego miejsca gdzie były zniszczone.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt je słyszałam od wielu fryzjerek że po podcienciu włosy "lepiej rosną" i wogle są zdrowsze i o wiele, wiele ładniejsze.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie musisz podcinać jeżeli włosy nie są bardzo zniszczone. ale jeżeli jednak są suche lub masz porozdwajane końcówki to podetnij je tak 2 cm i koniecznie w sprawdzonym salonie fryzjerskim bo tam mają ostre nożyczki które niz zniszczą włosów ( jak te domowe). No i to fakt że wtedy będą ładniejsze i zdrowsze i będą szybciej rosły więc masz same plusy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 6:52 pm    Temat postu: Re: Podcinanie końcówek Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
mama mówi że muszę podcinać końcówki ale ja chcę zapuszczać włosy.
co mam zrobić? Question
Embarassed Wink Arrow Idea Question Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Wink Laughing Surprised Sad Smile Very Happy Shocked Confused Mad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group