FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Nowa fryzura potrzebna od zaraz!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vanilka
Gość






PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 5:46 pm    Temat postu: Nowa fryzura potrzebna od zaraz! Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Nieługo wyjeżdżam na obóz i chciałabym ładnie wyglądać. Gdyby kwalifikować mnie po kawałku (oczy, nos, usta...) to wszystko jest ok - tylko te włosy...
Są ciemno brązowe, sięgają mi za ramiona, lekko się kręcą. Noszę je zazwyczaj rozpuszczone i wtedy bardzo się targają, tracą obiętość, wywiają w różne strony. Nie używam prostownicy ani lokówki, nie farbuję włosów. Jedyne co mogło im zaszkodzić to suszenie (dwa razy w tygodniu). Najbardzije nienawidzę, gdy moja grzywka z prostej przechodzi w pokręconą, z odstająymi końcówkami. Najlepiej czuję się we włosach sięgających do ramion, nawet torszkę dłużej. Nie ładnie mi w krótkich.

Poniżej daję zdjęcia kształtu mojej twarzy. Proszę pomóżcie dobrać fryzurę, która by mi pasowała. Czy likwidować grzywkę? A jeśli nie - co zrobić by się nie kręciła? Nie lubię stać za długo przed lustrem i chcę aby moja fryzura tego nie wymagała. Ponadto chyba lepiej wyglądam w puszystych włosach niż w przylizanych prostych. Chciałabym się odmienić i trochę postarzyć. Co doradzacie?



Powrót do góry
serduszkoiz



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem specjalista ale chyba do kreconej grzywki to potrzeba prostownicy, jesli chchesz ja zapuscic to do obozu nie zdazysz tak czy inaczej. ale jesli udasz sie do dobrego fryzjera on napewno cos doradzi. przede wszystkim dotknie wlosow i przyjrzy sie ich strukturze. moze fajnie byloby je pocieniowac zeby bardziej sie krecily, wtedy wystarczyloby albo spryskac je lakierem albo wklepac pianke ( mysle ze to najprostrze rozwiazanie jesli chodzi o warunki obozowe) . Ale mowie dobry fryzjer oceni sytuacje najlepiej. pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group