FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Włosy proste jak drut

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaczek
Gość






PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 1:20 am    Temat postu: Włosy proste jak drut Odpowiedz z cytatem

Z natury kręcą mi się włosy, a nieraz chciałabym zaszaleć w prostych jak druty. Jednak ciężko mi to osiągnąć. Odstające kosmyki i napuszone włosy psują caly urok. Może zna ktoś sposób żeby temu zaradzić??
Powrót do góry
ToTheMoon&Back
Gość






PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie,że na odrobinę szaleństwa wystarczy prostownica i troszke lakieru Wink
Powrót do góry
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:35 am    Temat postu: Prostownica do włosów Odpowiedz z cytatem

"Effect.net" -fluid do prostowania wlosow oraz cala seria l'oreala jest znakomita. Ja uzywam i polecam wszystkim.

Do prostowania włosów polecam również prostownice ceramiczną, jednak nie da się ukryć że zabieg prostowania wlosów niszczy i wysusza je. Dlatego staram się to robić nie częściej niż 2 razy w miesiącu. Po wyprostowaniu warto użyć modelującej gumy do włosów firmy Schwarzkopf która nadaje włosom polysku i doskonale utrzymuje idealnie wyprostowane.

Jeśli chodzi o pielęgnacje prostowanych włosów to polecam jedwab do włosów, ktory nawilża i poprawia ich wygląd, stają się miękkie i lśniące.
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość






PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mówiąc również mam kręcone włossy, a prostowanie ich jest ielada sztuka uzywam duzo specyfiów prostujacych włosy jak i równiez prostownicy ceremicznej.Włosy są proste tylko pzrez 20 min po wyprostowaniu, później zaczynaja sie powoli kręcić , a jeżeli ejst wilgotno to juz całe sie kręcąVery HappyVery Happy Dlatego proponuje zmienić mślenie i miec kręcone włoski:DVery Happy Trzeba tylk sie do tego rzyzwyczaic tak jak ja to zrobiłam. Dobrą odzywkąaby włosy vtły jedwabist i gładnie jest odzywka be spłukiwania gliskur polecam urzymóje dluższy efekt prstych włosów.Na gorąco do prstowicy polecam studio roleala.NIe polecam fluidu jaonny do włosóchociiaz jest dobra do osiagniecia miękich włoskówSmile Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group