FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dylematy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m3g
Moderatorka


Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:06 pm    Temat postu: Dylematy Odpowiedz z cytatem

Mam problem a własciwie jak w temacie dylemat Smile Może Wy mi pomożecie go rozwiązać...

Jestem brunetką i właściwie zupełnie mi to odpowiada...chociaż często farbuje włosy na czarno z jakimiś odcieniami i wtedy zupełnie czuję że to mój kolor...no ale niestety...mój chłopak twierdzi że widziałby mnie w jasnych włosach (jasny brąz, lub jeszcze gorzej - rudy). Co zrobić ? Wierze w to że po 5 latach patrzenia na moje ciemne włosy, mógł mu się znudzić ten kolor...ale z drugiej strony..czy z tego powodu ja mam sie przyzwyczajać do koloru który mi do końca nie odpowiada ? Zupełnie nie wiem co robić....
_________________
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba, niegrzeczne dostaną się wszędzie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu to Ty masz sie dobrze czuć w jakiejś fryzurze i kolorze wiec może po prostu powinnać zostać przy ciemnych kolorach ale zupełnie inaczej niz dotychczas ściąć lub układać włosy. Wtedy doceni ze i bez drastycznej zmiany koloru fryzura moze sie zmienic . Powodzenia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group