FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Długie włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
Gość






PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:45 pm    Temat postu: Długie włosy Odpowiedz z cytatem

Moje włosy sięgają mniej więcej za pas. Zwykle noszę je splecione w warkocz. Nigdy nie brałam pod uwagę możliwości ich ścięcia. Lecz ostatnio koleżanki zaczęły mi doradzać zmianę fryzury. Oczywiście ścięcie, wycieniowanie i zafundowanie sobie grzywki, której nigdy nie miałam.

W przyszłym roku będę miała studniówkę dlatego już zastanawiam sie czy przyjąć ich rady.

Ścinać włosów osobiście nie chcę, może jakaś zmiana fryzury? Ale co fryzjer moze zrobić z takimi włosami? Doradzcie mi coś. Proszę.
Powrót do góry
CocoChanel
Gość






PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie zcinała, ale tylko podcieła z 5 cm i zapodała sobie fajną fryzurkę bez zbędnego obcinania... Jednak to tylko moja opinia zrobisz jak uważasz... papa Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 3:52 pm    Temat postu: Re: Długie włosy Odpowiedz z cytatem

victoria napisał:
Moje włosy sięgają mniej więcej za pas. Zwykle noszę je splecione w warkocz. Nigdy nie brałam pod uwagę możliwości ich ścięcia. Lecz ostatnio koleżanki zaczęły mi doradzać zmianę fryzury. Oczywiście ścięcie, wycieniowanie i zafundowanie sobie grzywki, której nigdy nie miałam.

W przyszłym roku będę miała studniówkę dlatego już zastanawiam sie czy przyjąć ich rady.

Ścinać włosów osobiście nie chcę, może jakaś zmiana fryzury? Ale co fryzjer moze zrobić z takimi włosami? Doradzcie mi coś. Proszę.



Scinaj, nie patrz na zdanie innych. JA mam aż do pośladkow, sa sliczne, ale bardzo meczace. Zastanawiam sie na scieciem do ramion, wycieniowaniem.
A fryzjer z takimi wlosami moze zrobic doslownie wszystko Smile

jesli boiusz sie efektu, popros zeby scinal co 5-10cm i ci pokazywal jak wygladaja...
Powrót do góry
basia95
Gość






PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wprawdzie 13 lat (no dobra, dwóch miesięcy mi do 13 brakuje)... Ale jestem w swoich włosach (sięgających do pasa, grubych, gęstych i mocnych) zakochana. Dosłownie! Ale jak teraz obserwuję np. dziewczyny w mojej szkole... Większość ma włosy max. do ramion. I właśnie wycieniowane, grzyweczka na skos... No zaraz! Prawie wszystkie mają tak podobne lub wręcz identyczne fryzury, a oryginalności nie ma w ogóle!! Aż normalnie w poniedziałek przyjrzę się, ile osób ma włosy mojej długości.

A co do ścięcia... Na Twoim miejscu nie ścinałabym. Ja raz ścięłam, ale do była radość jednorazowa. Z włosów do pasa ścięłam... No, sięgały do uszu. Na szczęście szybko odrosły. Nie ścinałabym, ponieważ z dłuższymi włosami można pofantazjować. Tu podpiąć, tam podkręcić... I wychodzą świetne fryzury! Krótkie włosy, owszem, też wyglądają bardzo ładnie, ale wydaje mi się, że nie można zrobić aż tak wielu efektownych fryzur.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group