FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Prostować ? Zapuszczac ? <HELP> Fryzura na Sylwka...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruusu
Gość






PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 9:18 pm    Temat postu: Prostować ? Zapuszczac ? <HELP> Fryzura na Sylwka... Odpowiedz z cytatem

Mam problem, ponieważ mam włosy puszyste i bardzo trudne do ułożenia. Nie mam pojęcia co można by z nimi wykombinować. Próbowałam już cieniować, zapuszczać grzywkę, ale wciąż mam wrażenie że ta fryzura do mnie nie pasuje. Na teraźniejszy moment wyglądam tak :
Mam dość szeroką twarz i zdaje mi się że żadna fryzura do niej nie pasuje. Kiedyś nawet próbowałam prostować moje włosy ale nici bo w ogóle nie reagują na prostownicę. Proszę o rady w sprawie włosów. I mam jeszcze prośbę o jakąs frywure na sylwestra
Powrót do góry
olaaa
Gość






PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinas stosowac jakies odzywki na włosy i specjalne balsamy do prostowania włosow wtedy jak zastosujesz taki balsam napewno włosy o wiele łatwiej ci sie wyprostuja a potem do utrwalenia fryzury zastosuj lakier do włosow powienno byc oki :) :D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group