FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dobry szampon do włosów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viki
Gość






PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:03 pm    Temat postu: Dobry szampon do włosów Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie mi wybrać jakiś naprawdę dobry i sprawdzony szampon do włosów suchych i łamliwych. Stosowałam już różne ale efekty są raczej mizerne.
Powrót do góry
Aska
Gość






PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Elseve z ekstarktem z perły i koniecznie do tego odżywkę. Jest super, włosy robią się gładkie i lśniące. Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
magda19
Gość






PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobry będzie ten z Dove Linia Intensywnie regenerująca (taki niebieski) ewentualnie Jedwabista gładkość.
Moja mama tego używała i muszę stwierdzić, że jej włosy naprawdę się polepszyły.
Tylko musisz używać całej serii:szamponu i odżywki do każdego mycia i raz w tygodniu maski.
Powrót do góry
Pati
Gość






PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 2:04 pm    Temat postu: LACTOCERAT firmy Ducray Odpowiedz z cytatem

Czy używałyście kiedyś szamponu LACTOCERAT firmy Ducray? Koleżanka poleciła mi go jako wspaniale działający szampon na suche i łamliwe włosy...ale patrząc na cenę (35zł) chciałabym wiedzieć czy ktoś jeszcze był z niego zadowolony.
Powrót do góry
Asiak
Gość






PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam szampon Hydrating firmy Farouk, ale nie zapominaj o odżywce bo to bardzo ważne, bez dobrej odzywki będziesz miała suche i łamliwe włosy!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group