FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
loki loki loki i jeszcze raz loki ]:[ pomocy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tu-gość
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 1:58 pm    Temat postu: loki loki loki i jeszcze raz loki ]:[ pomocy. Odpowiedz z cytatem

no więc tak:
aktualnie mam wlosy tak gdzies do ramion, kręcone (jedne mniej, jedne bardziej Rolling Eyes ) fryzjerka mnie obciela i potem mi sie robily takie fajne, rowne loki, jakbym je zakrecila na papiloty Wink a po nastepnym, troche innym obcieciu, juz przestaly Evil or Very Mad no i teraz zapuszczam zeby byly znowu takie Wink
ale w sumie nie o tym chcialam.wiec tak. jak umyje wlosy to jak je najlepiej wysuszyc ? zostawic luzem(chyba wtedy oklapną pod wlasnym ciezarem), wysuszyć suszarką ( wtedy sie nie kręcą), czy wsadzic pod recznik (chyba tez sie nie zakręcą tylko oklapną?) ? myje szamponem ziaja do kreconych 'loki i fale'.
zalezy mi na tym zeby sie jak najbardziej krecily ale czasem po prostu mi sie robią fale i to mnie taaaaaak denerwuje Rolling Eyes
a druga rzecz to to, ze ten pas wlosow 'okalajacych' twarz ,(jakies 2-3 cm od twarzy) mi sie strasznie podoba, robią mi sie tam swietne loczki, i to od razu, po prostu ledwo wyjde z prysznica i juz mam z nich sprezynki. chcialabym tak na calej glowie, wiadomo ze bokami i z tylu są dluzsze, ale moze poradzicie mi jak najlepiej suszyc i pielegnowac wlosy zeby sie tak cale pokrecily? Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group