FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Czy można farbować włosy po rozjaśnianiu ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati
Gość






PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 9:30 pm    Temat postu: Czy można farbować włosy po rozjaśnianiu ? Odpowiedz z cytatem

siema!!!!! mam pytanko.. otóz rok temu rozjaśniałam sobie włosy, chodzi mi o pasemka.... mam już trochę odrostów i chciałabym zmienić sobie kolor np.na brązowy albo jakiś jego odcień np.czekoladowy... chciałabym jednak użyć do tego szamponyu, zeby nie niszczyć już włosów kolejnym farbowaniem jednak boję się że na tych pasemkach wyjdzie mi inny kolor... czy wiecie coś o tym?????? prosze o spr.rady....... Razz Cool
Powrót do góry
Ada
Gość






PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz przefarbować włosy wcześniej rozjaśniane na ciemny kolor , nanieś najpierw farbę na środek i końcówki, a odrosty zostaw na koniec.
Samodzielnie możesz tylko nieznacznie przyciemniać fryzurę. Jeśli natomiast jasne włosy masz zamiar przefarbować na bardzo ciemny kolor, wybierz się lepiej do fryzjera. W domowych warunkach brąz nałożony na jasny blond może zyskać zielonkawy odcień, a mahoń stać się bardzo jaskrawy.
Powrót do góry
zrozpaczona
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 3:40 pm    Temat postu: moje wlosy Odpowiedz z cytatem

mi przed chwila wyszly niebieskie wlosy a mialam taki sam przypadek jak ty, tylko zamiast szamponu bralam szamponetke Sad Mad Rolling Eyes Crying or Very sad Shocked
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najpierw trzeba sciognoc kolor a pozniej farbowac Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group