FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Problem z grzywką :/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jowita3004
Gość






PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 10:18 pm    Temat postu: Problem z grzywką :/ Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Smile
Mam problem z grzywką, ponieważ nie wiem jaka będzie pasowała do mojego kształtu twarzy. Mam raczej okrągłą, pyzatą twarz i duże usta, do tego dosyć długie (tak do połowy pleców) włosy. Do tej pory nosiłam grzywkę taką raczej na bok i teraz zastanawiam się nad taką długą, prostą. Bardzo bym prosiła o radę kogoś kto może mi pomoc.

Mam także zdjęcia : http://fotka24.eu/profil/jowita3004/


Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
mailo
Gość






PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak nie znam się na tym ani troche, zaglądnąłem tu przez czysty przypadek ale jak na mój skromny gust nie będzie Ci to pasować zrób sobie taką grzywkę krzywo ściętą (o tak / ;D). Tak ogólnie rzecz biorać takie proste grzywki ani troche mi się nie podobają (także nie koniecznie bierz sobie do serca to moją jakże fachową radęWink.
Pozatym no bardzo fajne zdjęcia (to chyba przez tą ładną osobę na nich Rolling Eyes ) pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group