FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Fryzura EMO-szukam pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta
Gość






PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 9:30 pm    Temat postu: Fryzura EMO-szukam pomocy Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim!! Smile
Mam nadzieję że mi pomożecie chciała bym się obiąć na emo bo strasznie podobją mi sie te fryzury tylko mam jeden problem.....
Moim rodzicom się to strasznie nie podoba ogólnie to już prowadze taki tryb życia ale brakuje mi fryzury na która się nie zgadzaja:( i tego że nie mogę się malować bo jak to powiedzieli "jak ty wyglądasz nie możesz byś jak wszyscy tylko zawsze coś kombinujesz"Sad a mi naprawdę na tym zależy i nie chce być jak wszyscy oni mnie nie rozumieją nawet moja przyjaciółka sie śmieje z tego że jestem EMO i chce przejść do końca na taki tryb życia. Nie wiem co mam robić myślę że mi pomożecie w jakiś sposób chociaż przekonać ich żeby dali mi szanse spróbować...... Sad
Dobra kończę myślę że znajdzie się ktoś kto mi coś podpowie
DZIĘKI POZDRAWIAM:*:*:*
Powrót do góry
Agala
Gość






PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olej ich i zrob to na co masz ochte Wink

Ja tak zawsze robie:) moze czasem im to nie pasuje ale po jakims czasie im przechodzi:))
Powrót do góry
beat!
Gość






PostWysłany: Wto Cze 17, 2008 9:42 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

pozostań sobą. nikt ci nie będzie mówił co masz robić.
Powrót do góry
Brudna Córka Sida
Gość






PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:48 am    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

skoro jesteś emo to nie kombinuj tylko od razu sie zabij... "oni mnie nie rozumieją" aaaaa... to straszne!!
Powrót do góry
Dominisia...xD
Gość






PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 1:57 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

nigdy i nikt nie powie Ci co masz robić bądź sobą...bo w końcu to są twoje włosy itp.
powiedz im żeby dali Ci szanse a jej nie zmarnujesz...jeśli Cie nie rozumieją...zrób to bez ich zgody...po pewnym czasie sie przyzwyczają...pozdr. Wink
Powrót do góry
SCREAM
Gość






PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Chce być emo...' ogarnij sie dziewczyno ;P zapewniam Cie ze nigdy nie widzialas prawdziwego emo! Emo to punkowy odłam, mowie tu oczywiście o prawdziwym punku ktorego doswiadczysz na ulicy i na mocnych koncertach Twisted Evil ... dzisiejsze emo-gowno napompowane przez media to juz zabawa w pokemony
wyglądają przesadnie
Razz


http://www.youtube.com/watch?v=l3nZAA9C0XU

AVE! pozdro dla prawdziwych
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group