FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
cieniowanie na długich :(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniel...
Gość






PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 7:32 pm    Temat postu: cieniowanie na długich :( Odpowiedz z cytatem

Witam!


Mam długie proste włosy ( sięgają mi do pupy) są całkiem proste i ani troche sie nie kręca chocbym chciała isc spac w mokrych i zaplecionych w warkocz rano będą po rozpuszczeniu i rozczesaniu całkiem proste...
Mam dosyć okrągłą twarz. I teraz moje pytanie.. jak myslicie czy by ich sobie nie pocieniować? Jesli tak to jak? zostawić długosc i cieniować na nich czy zmniejszyc długość? Czy to będzie fajnie wyglądało? Bo znudziły mi sie już takie proste włosy...
Powrót do góry
cewka
Gość






PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może fajnie byloby nieznacznie je skrócić i spróbować jakoś mocno pocieniować/pokombinować z warstwowaniem dlugości?
Powrót do góry
monika
Gość






PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żebym miała takie długie włosy i chciała je ściąć, to bym ścięła za pieniądze. Poszukaj firm w internecie, które skupują włosy, a wiedz, że mało byś nie dostała...
Powrót do góry
Hanula
Gość






PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze nie idzie się w mokrych i zaplecionych spać bo przy takiej długości wątpię że wyschną do rana. Najpierw je wysusz, nałóż piankę do układania włosów i zapleć warkocze. Rano rozpuść włosy, ale ABSOLUTNIE ich nie rozczesuj bo przestaną się kręcić Smile
Oczywiście jeśli masz nieco grube te włosy to dawaj więcej pianki, a po rozpuszczeniu utrwal lakierem, gdyż takie włosy są ciężkie i mogą swoim ciężarem wyprostować kosmyki.
Powrót do góry
pisarka




Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama bym chciala miec takie dlugie wlosy Smile ale jak wiadomo mozna zawsze troche koncowki podciac zeby sie odzywily- i jesli planujesz nadal miec dlugie wlosy to po prostu gratuluje wytrwalosci. Troche uwagi trzeba poswiecac takim wlosom
_________________
www.rajstopywsprayu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ana45
Gość






PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takie długie włosy fajnie wyglądają jak są spięte w kucyka.Zostawiona długość często wygląda tak jakby ktoś był garbaty z lekka.Zetnij włosy o 20/30cm i trochę je pocieniuj ,dużo robi dobór koloru ale konkretnego nie tzw. mysiego.Dobry fryzjer załatwi twój problem -pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group