FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Dlaczego coraz więcej kobiet ścina swoje długie włosy??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viki
Gość






PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:08 pm    Temat postu: Dlaczego coraz więcej kobiet ścina swoje długie włosy?? Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie dlaczego coraz wiecej kobiet ścina swoje długie włosy wręcz pozostawiając tylko kilka centymetrów. Sama miałam kiedyś włosy do pasa...niestety były na tyle puszyste że o rozpuszczeniu ich i wyjściu na ulice nie było mowy. Czy podobnie jak mną większością kobiet kieruje po prostu wygoda?
Powrót do góry
magda19
Gość






PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest to wygoda.
Sama miałam w miarę długie włosy (za łopatki) i denerwowała mnie ich pielęgnacja. Cienkie, nijakie. Ścięłam, ale tego żałuję. Włosy zaczęły mi się skręcać (tylko końcówki przy ramionach i grzywka) wygląda to paskudnie.
Postanowiłam je znowu zapuścić (ale nie tak jak dawniej) i nosić nijakiego kucyka, ale przynajmniej nie prostować co drugi dzień.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda19 pocieszenie Smile Ja musze prostować codzienne moje 'sianowate' kudły.
Powrót do góry
Ania_75
Gość






PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 4:20 pm    Temat postu: Długie włosy Odpowiedz z cytatem

Chciałam poradzić wszystkim osobom prostującym włosy, że najlepszy i moim zdaniem najzdrowszy sposób prostowania to grube wałki. Należy je nakręcić na wysuszone włosy na najwyżej pół godziny. Włosy mają ładny skręt, wyglądają zadbane i trzymają się do następnego mycia (na przykład dwa dni, jeśli ktoś myje włosy co dwa dni). Suszyć wcale nie trzeba suszarką - wystarczy poczekać aż same wyschną. Pozdrawiam
Powrót do góry
cherry
Gość






PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasy sie zmieniają Smile Juz nie jest wstyd kobiecie nosic krótkie wlosy, a każda z nas potrzebuje zmian. Najlepszą i najprostrzą zmianą jest uciachać sobie kłaczki badz przefarbować Smile))
Nie wspomnę już o wygodzie Smile i o tym, że nie które kobiety wygladaja mega sexy:)) (patrz. Hair and Boody)
Powrót do góry
KASICA
Gość






PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 8:03 pm    Temat postu: DLACZEGO MAM RUDE I ZNISZCZONE WLOSY W WIEKU 17 LAT Odpowiedz z cytatem

JEST MI Z TYM CIEZKO BO NIE MOGE SOBIE ULOZYC WLOSOW TAK JAK INNE DZIEWCZYNY Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy prostownicy do wlosów mozna uzywac codziennie bez szkody dla ich wygladu i zdrowia?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mozna...niestety po dłuższym prostowaniu wlosy będą sie nadawaly do skrócenia.
ja mam włosy do polowy pleców.po wysuszeniu podtapirowuje je delikatnie przy skórze glowy spryskuje lakierem,związuje i juz.uwielbiam miec lekki nieład na glowie wiec utrzymanie moich wlosów nie sprawia mi zaadnego klopotu poza tym ze suszyc mi sie strasznie nie chce.
mialam kiedy krótkie ale jednak preferuje długie.
szukam natomiast pomysłu na farbowanie...znacie jakies stronki gdzie maja fajne pomysły?lubie odwazne kolory, jakis fiolet ostra czerwien...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group