FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
pomocy...!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mik
Gość






PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:00 pm    Temat postu: pomocy...! Odpowiedz z cytatem

Witam;) Około 2 tygodni temu pomalowałam włosy na jasny brąz jednak wyszedł on znacznie ciemniejszy a miałam włosy jakby ciemny blond brąz a na dole blond, i w tym problem że kiedy malowałam włosy tym właśńie jasnym brązem to po 15 minutach moje włosy były już bardzo ciemne i bałam się ze jak będę trzymać farbę 30 minut to będą jeszcze ciemniejsze dlatego spłukałam forbę, ale już zauważam jak schodzi, dlatego chciałabym jeszcze raz pomalować ale zastanawiam się czy ciemny blond byłby dobry bo w sumie to nie chcę mieć takich ciemnych jak mam po tym j.brązie a nie jestem pewna czy na nim wyjdzie ten ciemny blond. Proszę o jak najszybszą pomoc...Wink Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group